Jak znaleźć wymarzoną pracę

Wykład otwarty na UEP w Poznaniu: Jak znaleźć wymarzoną pracę i zaplanować swoją karierę zawodową?

22.01.2014 r. na zaproszenie Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu  przeprowadziliśmy wykład dla studentów i licealistów pt. "Jak znaleźć wymarzoną pracę i zaplanować swoją karierę zawodową?". Wykład odbył się w ramach projektu Kadry dla Gospodarki.

Podczas prelekcji zostały omówione zagadnienia dotyczące oczekiwań pracodawców wobec absolwentów, sposobów planowania ścieżki rozwoju zawodowego oraz określania swoich słabych i mocnych stron. Adrian Wrociński z Milado zaprezentował także praktyczne wskazówki w jaki sposób szukać pracy, odpowiednio przygotować dokumenty rekrutacyjne, jak budować pozytywny wizerunek w procesie rekrutacyjnym. Wykład został bardzo pozytywnie przyjęty przez słuchaczy, wszystkich zainteresowanych zapraszamy na kolejne spotkania z nami w 2014 roku, o których będziemy na bieżąco informować.Newsletter Milado

:

Nasz newsletter obsługujemy za pomocą platformy FrashMail. Po zapisaniu się na naszą listę mailingową otrzymasz wszystkie informacje dotyczące zarządzania swoim adresem e-mail. Dokładamy wszelkich starań, aby na Twój adres docierały tylko wartościowe treści.

Milado