Najczęściej obsadzane przez nas stanowiska

Top Management

Osoby odpowiedzialne za zarządzanie całą organizacją lub częścią struktury organizacyjnej w firmach naszych klientów.

Line Manager

Manager/ka średniego szczebla, zarządzająca działem, zespołem, projektem, w którym pracuje kilka osób.

Sprzedaż i marketing

Specjaliście ds. sprzedaży, KAM, Przedstawiciele Handlowi, Specjaliści ds. eksport, Marketingowcy w tym e-commerce.

Samodzielni specjaliści

Kadra odpowiedzialna w organizacjach za obszary związane z administracją, HR, księgowości, inżynieria, informatyka

Najczęściej zadawane pytania przez kandydatów

Jak przebiega proces rekrutacji?

Prowadzone przez nas rekrutacje w zdecydowanej większości realizowane są na zamówienie konkretnego klienta. W zdecydowanej większości dlatego, że co jakiś czasy oczywiście poszukujemy osób do naszego zespołu. 
Kandydat, który aplikował na wybrane stanowisko przechodzi przez kilka etapów w każdym procesie rekrutacji.

  • Wstępny wywiad z konsultantem Milado, w którym weryfikujemy podstawowe kwestie i oczekiwania naszego klienta, Twoją dostępność i oczekiwania finansowe. Pamiętaj, że pytanie na tym etapie o kwestie finansowe nie jest wiążące, a ma na celu, abyśmy sprawdzili, czy Twoje oczekiwania mają szansę spotkać się z budżetem wynagrodzenia jakie przewidział dla tego stanowiska nasz klient. Nie chcemy zabierać Tobie dalszego czasu, jeśli w kwestiach finansowych nie może spełnić Twoich oczekiwan
  • Następnym etapem będzie spotkanie online z naszym konsultantem, po którym podejmujemy decyzję o rekomendacji Twojej kandydatury lub jej odrzuceniu.
  • Spotkanie z naszym klientem. Spotkania po stronie naszego klienta często odbywają się z udziałem konsultanta Milado. 

Czy dostanę informację o statusie mojej kandydatury ?

Tak, dbamy o to, aby każdy kandydat biorący udział w naszym procesie rekrutacji otrzymał informację zwrotną o tym czy został zakwalifikowany do kolejnego etapu procesu rekrutacji. Informacje przekazujemy telefonicznie lub mailowo. 
Staramy się być w kontakcie z naszymi kandydatami. Natomiast nikt nie jest doskonały 😉 Gdyby się tak zdarzyło, że „nawaliliśmy” i nie dotarła do Ciebie informacja, zadzwoń lub napisz do nas, wówczas zweryfikujemy wszystko i podamy Tobie status Twojej kandydatury. 

Jak długo trwa spotkanie rekrutacyjne?

Kiedy umawiamy się na rozmowę rekrutacyjną otrzymasz od nas informacje ile czasu należy sobie zarezerwować na takie spotkanie. Zazwyczaj jest to 45-60 min, kiedy spotkanie odbywa się na etapie rozmów po stronie Milado.  Czas trwania spotka u naszych klientów jest bardzo różny, natomiast zawsze powiemy Tobie ile czasu będzie ono trwało i czy należy na nie coś specjalnego przygotować. 

Czy mogę wam zlecić poszukiwanie pracy?

Niestety zlecić nam poszukiwania pracy dla siebie nie możesz, natomiast co możesz?
Możesz zgłosić do naszej bazy chęć poszukiwania nowego pracodawcy. Jeśli Twój profil zawodowy będzie w obszarze zainteresowani naszych klientów, wówczas umówimy się z Tobą na rozmowę rekrutacyjną, aby porozmawiać o Twoim doświadczeniu i oczekiwaniach wobec nowego miejsca pracy. To nam pozwoli lepiej Cię poznać i rekomendować do firm naszych klientów. 
Przed rekomendacją otrzymasz od nas informację o firmie i stanowisku pracy i jeśli zdecydujesz, że chcesz aplikować wówczas rekomendujemy w tej właśnie firmie Twoją kandydaturę.

Wyślij do nas swoje CV 

Czy spotkania odbywają się online?

Tak spotkania rekrutacyjne w naszej firmie a pierwszym etapie prowadzimy w formie videorozmowy. W dalszych etapach procesu rekrutacji zaprosimy Cię już na spotkania „na żywo” 

Czy muszę się specjalnie przygotować na rozmowę rekrutacyjną?

Mówiąc krótko bądź sobą 😊 No i w zasadzie na tym należałoby zakonczyć. Natomist jeśli pojawi się jakakolwiek potrzeba, aby coś przygotować, wysłać nam itp.. To będziemy Cię o tym informować. Na co warto jednak zwrócić uwagę? 

  • Zastanów się nad swoimi najmocniejszymi doświadczeniami, które mogą wspierać Twoją kandydaturę, chcemy to usłyszeć i poznać Cię właśnie od tej strony
  • Zastanów się czego potrzebujesz i oczekujesz od nowego pracodawcy
  • Pomyśl o swoich oczekiwaniach finansowych. Na pewno Cię o to zapytamy, więc bardzo pomoże jeśli wcześniej przemyślisz ten temat.