Najczęściej obsadzane przez nas stanowiska

Top Management

Osoby odpowiedzialne za zarządzanie całą organizacją lub częścią struktury organizacyjnej w firmach naszych klientów.

Line Manager

Manager/ka średniego szczebla, zarządzająca działem, zespołem, projektem, w którym pracuje kilka osób.

Sprzedaż i marketing

Specjaliście ds. sprzedaży, KAM, Przedstawiciele Handlowi, Specjaliści ds. eksport, Marketingowcy w tym e-commerce.

Samodzielni specjaliści

Kadra odpowiedzialna w organizacjach za obszary związane z administracją, HR, księgowości, inżynieria, informatyka

Przydatne informacje dla szukających pracy.

 

Fakty i mity rekrutacyjne

Kandydaci poszukujący pracy często zastanawiają się „a co pracodawca na to…” Na co? Na wiele sytuacji, zdarzeń i przekonań związanych z życiem kandydatów. Wiele osób jest przekonanych, że fakt, iż są po 50-tce, że mają małe dzieci, że mieli przerwę w ciągłości zatrudnienia, to ich dyskwalifikuje i na pewno nikt nie będzie zainteresowany podjęciem z nimi współpracy. Czy to prawda czy fałsz?

Jest wiele stereotypowych sytuacjach, które w mniemaniu jednych są dyskwalifikujące, a w przekonaniu innych stają się wręcz atutem. Wiele problemów i stereotypów tworzymy my sami, więc czas chwycić byka za rogi i powiedzieć sobie jakie korzyści mogą płynąć z opisanych poniżej sytuacji. Czytaj dalej

Jak napisać dobre CV?

yciorys (z łac. curriculum vitae) jest jedną z pierwszych informacji o Tobie, która powinna jak najlepiej zaprezentować Twoją osobę. Sposób, w jaki zaprezentujesz siebie wpłynie na ocenę Twojej osoby oraz na decyzję, czy w odpowiedzi na wysłane przez ciebie CV pracodawca właśnie Ciebie zaprosi na rozmowę kwalifikacyjną. Ważne, abyś zainteresował pracodawcę tym, jakie posiadasz kwalifikacje i doświadczenie zawodowe. Zwróć uwagę na prawidłowy układ, szatę graficzną i estetykę sporządzanego dokumentu.

Tradycyjnie uważa się, że dobre CV powinno być zwięzłe i krótkie, ale powinno zawierać wszystkie informacje ważne dla Ciebie i przyszłego pracodawcy. Nie przejmuj się tym, że Twoje CV nie mieści się na jednej stronie, napisz tyle, ile jest konieczne.  Czytaj dalej

Jak szukać pracy

Praca dla człowieka, to jeden z ważniejszych elementów życia. Szukanie pracy nie jest łatwym zadaniem. Aby osiągnąć sukces w tym zakresie, koniecznie musimy się do tego dobrze przygotować. Dlatego zanim zaczniesz aktywnie szukać pracy, musisz odpowiedzieć sobie na kilka istotnych pytań:

  • Jak widzę moją przyszłą karierę zawodową? Co chcę osiągnąć i kim być w przyszłości? Jakie mam marzenia zawodowe?
  • Jaki jest mój wymarzony pracodawca? Dla kogo chcę pracować i poświęcić „kawał” swojego życia? Czytaj dalej