Aktualności

Milado na targach pracy

W minioną sobotę 14.12.2013 r., firma Milado uczestniczyła w Targach Kariera IT w Poznaniu, organizowanych cyklicznie przez firmę CareerCon w największych miastach Polski. Odbiorcami były firmy poszukujące doświadczonych pracowników w poszczególnych branżach jak i specjaliści szukający atrakcyjnych ofert pracy.

Podczas targów miały także miejsce prezentacje firm, warsztaty oraz wykłady specjalistów. Uczestnicy na miejscu przeglądali nasze aktualne oferty pracy, mieli również możliwość porozmawiać na temat interesujących propozycji zawodowych.

Podczas tego wydarzenia prelekcję wygłosił Pan Adrian Wrociński z Milado. Jej celem było pokazanie w jaki sposób osoby chcące zmienić pracę w branży IT powinny zabrać się do poszukiwania nowego pracodawcy i przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej. Omówiony został także proces rekrutacji “od kuchni”, pokazane zostały także najczęstsze błędy popełniane na rozmowie rekrutacyjnej jak również to, w jaki sposób zbudować pozytywny wizerunek w trakcie procesu rekrutacji.

Zobacz także