Jak budować pozytywny wizerunek

Milado na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu

27.03.2013 r. na zaproszenie Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu przeprowadziliśmy wykład dla studentów pt. "Praktyczne wskazówki jak budować pozytywny wizerunek w trakcie procesu rekrutacyjnego, aby zdobyć wymarzoną pracę". Wykład odbył się w ramach projektu Kadry dla Gospodarki. W ramach otwartych wykładów uczelnia zaprasza przedstawicieli firm z różnych branż oraz znane osoby ze świata polityki.     

Na nasze spotkanie przybyło ponad 250 studentów UEP z różnych wydziałów i specjalności. Sala została wypełniona do ostatniego miejsca. Adrian Wrociński z Milado zaprezentował praktyczne wskazówki w jaki sposób szukać pracy, odpowiednio przygotować dokumenty rekrutacyjne, jak budować pozytywny wizerunek w procesie rekrutacyjnym.     

Wykład został bardzo pozytywnie przyjęty przez studentów, którzy po wykładzie mieli jeszcze sporo pytań do prowadzącego. Już wkrótce będzie dostępna prezentacja oraz nagranie audio z wykładu na stronie projektu.


Tags: 

Newsletter Milado

:

Nasz newsletter obsługujemy za pomocą platformy FrashMail. Po zapisaniu się na naszą listę mailingową otrzymasz wszystkie informacje dotyczące zarządzania swoim adresem e-mail. Dokładamy wszelkich starań, aby na Twój adres docierały tylko wartościowe treści.

Milado