Aktualności

Milado Liderem Jakości

Z przyjemnością informujemy, iż 4 października 2013 r. Milado Centrum Rozwoju Personalnego otrzymało tytuł Lidera Programu Kompleksowego Zarządzania Jakością oraz zostało wyróżnione znakiem Wielkopolska Jakość potwierdzającym wysoką jakość oferowanych usług.

Firma Milado pozytywnie przeszła kilkuetapową weryfikację przeprowadzoną przez ekspertów z Wielkopolskiego Instytutu Jakości i została laureatem Programu Kompleksowego Zarządzania Jakością „Wielkopolska Jakość” za osiągnięcia w doskonaleniu zarządzania zgodnego z modelem EFQM.Wielkopolska Jakość to znak o kilkunastoletniej tradycji, dziś – prócz tradycji – jest wpisany w Europejski System Wyróżnień i Nagród Jakości pod patronatem Europejskiej Fundacji Zarządzania Jakością (EFQM) z Brukseli. Z ramienia Wielkopolskiego Instytutu Jakości Pani Monika Leman-Tomaszewska oraz Pan Jarosław Piszczek wręczyli certyfikat Dyrektor Milado, Pani Kamili Wrocińskiej.

Otrzymaliśmy również zaproszenie do wzięcia udziału w konkursie na Wielkopolską Nagrodę Jakości w kolejnej XVI edycji konkursu w 2014 r. Samo zaproszenie do konkursu jest dla nas dużym wyróżnieniem.