Audyt recertyfikacyjny

13 września 2013 r. w siedzibie naszej firmy odbył się audyt recertyfikacyjny Wielkopolskiego Instytutu Jakości, poprzedzony kilkuetapową weryfikacją, przeprowadzoną przez ekspertów Instytutu.

Wielkopolska Jakość to jedno z najstarszych w Polsce wyróżnień dla firm i organizacji, będąca gwarancją dobrego zarządzania i rzetelnego podejścia do klienta.

By otrzymać znak Wielkopolskiej Jakości trzeba spełnić wiele wymagań, poddać się audytowi, być rzetelnym i odpowiedzialnym. Wartości te są ważne dla naszej agencji pracy, cieszymy się więc, że wnioski płynące z audytu są dla nas pozytywne.

Z niecierpliwością oczekujemy na ostateczne wyniki audytu, który powinny pojawić się w przeciagu 2 tygodni, jesteśmy jednak dobrej mysli jeśli chodzi o końcowa ocenę naszej pracy.Newsletter Milado

:

Nasz newsletter obsługujemy za pomocą platformy FrashMail. Po zapisaniu się na naszą listę mailingową otrzymasz wszystkie informacje dotyczące zarządzania swoim adresem e-mail. Dokładamy wszelkich starań, aby na Twój adres docierały tylko wartościowe treści.

Milado