Wirtualne Targi Pracy

W dniu 19 marca 2014 jako partner Wirtualnych Targów Pracy na Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa, mieliśmy przyjemność wygłosić dla studentów prelekcję pt. "Otwórz oczy podczas Wirtualnych Targów Pracy - Czyli naga prawda o...tym jak nie "spalić się" na rozmowie kwalifikacyjnej".

Podczas wykładu Pan Adrian Wrociński z Milado przekazał studentom cenne wskazówki na temat tego co zrobić, aby dobrze zaprezentować się na rozmowie rekrutacyjnej. Słuchacze mogli dowiedzieć się między innymi jakie znaczenie ma utrzymywanie kontaktu wzrokowego z słuchaczem, jak ważny jest uścisk dłoni, mowa ciała oraz sposób mówienia.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w spotkaniu,zapraszamy także do obejrzenia relacji z tego wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/Milado.Poznan.Newsletter Milado

:

Nasz newsletter obsługujemy za pomocą platformy FrashMail. Po zapisaniu się na naszą listę mailingową otrzymasz wszystkie informacje dotyczące zarządzania swoim adresem e-mail. Dokładamy wszelkich starań, aby na Twój adres docierały tylko wartościowe treści.

Milado