Aktualności

VII Edycji Drogowskazów Kariery

Za nami wyjątkowo pracowity tydzień. W związku z naszym udziałem w programie Drogowskazy Kariery, w dniach 24 -28.03.2014 r. przeprowadziliśmy cykl wykładów na poznańskich uczelniach wyższych: Uniwersytecie Adama Mickiewicza, Uniwersytecie Przyrodniczym, Politechnice Poznańskiej oraz Uniwersytecie Ekonomicznym.

Drogowskazy Kariery są kompleksowym programem na rzecz rozwoju ścieżki kariery studentów, połączonym z programem praktyk. Organizatorem Programu jest Niezależne Zrzeszenie Studentów. Misją programu jest pomoc studentom w kształtowaniu własnej przyszłości i odnalezieniu najlepszej drogi rozwoju.

Podczas wykładów Pan Adrian Wrociński z Milado poruszył ważny dla przyszłych absolwentów temat – jak wyróżnić się na rynku oraz stać się atrakcyjnym kandydatem dla pracodawców. Dziękujemy za liczny udział w spotkaniach z nami oraz przypominamy o naszym konkursie, w którym nagrodą jest udział w indywidualnym, pełnym Doradztwie Zawodowym w siedzibie naszej firmy. Szczegóły na naszym FB: https://www.facebook.com/Milado.Poznan