Stan surowy – otwarty na świat

Milado na VI Dniach Otwartych Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu
    
„Stan surowy – otwarty na świat” – to hasło VI Dni Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, które odbędą się w dniach 26–27 lutego 2014 r. W tym roku, uczestnicy będą mogli dowiedzieć się m.in. jakie znaczenie ma otwartość w polskim i międzynarodowym biznesie. Panel dyskusyjny poprowadzi rektor UEP, prof. dr hab. Marian Gorynia. Zaproszenie do udziału w debacie przyjęli Wicepremier, Minister Gospodarki Janusz Piechociński, Prezes Zarządu KGHM Polska Miedź SA dr hab. Herbert Wirth, Prezes Zarządu Amica Wronki SA Jacek Rutkowski i dr Jan Kulczyk.

Co robić, by być „otwartym na sukces”? Odpowiedzi na to pytanie udzieli między innymi Adrian Wrociński – współwłaściciel Milado Centrum Rozwoju Personalnego, który poradzi, jak budować pozytywny wizerunek na rynku pracy. Serdecznie zapraszamy do udziału w dyskusjach i wykładach oraz spotkania z nami podczas tego wydarzenia.Newsletter Milado

:

Nasz newsletter obsługujemy za pomocą platformy FrashMail. Po zapisaniu się na naszą listę mailingową otrzymasz wszystkie informacje dotyczące zarządzania swoim adresem e-mail. Dokładamy wszelkich starań, aby na Twój adres docierały tylko wartościowe treści.

Milado