Dlaczego finał niektórych rekrutacji jest mroczny?

Milado w artykule PulsHR.pl "Dlaczego finał niektórych rekrutacji jest mroczny?" Coraz więcej firm na polskim rynku decyduje się na współpracę z agencjami pracy. Nie zawsze jednak jej finał jest pozytywny.

W artykule Joanny Rubin pt. "Dlaczego finał niektórych rekrutacji jest mroczny" znajdziemy odpowiedź na to pytanie - specjaliści z agencji rekrutacyjnych wskazali w nim kilka obszarów, które należałoby poprawić, aby efektywniej pozyskać kandydatów. W  tworzeniu artykułu doradzała m.in Pani Kamila  Wrocińska z Milado, która podjęła temat poszukiwań idealnego kandydata, zbyt wysokich oczekiwań wobec komeptencji językowych przyszłych pracowników, zwróciła także uwagę, jak ważne jest zachowanie dobrego wizerunku klienta i profesjonalny kontakt z kandydatami.

Zachęcamy do zapoznania się całością artykułu dostępnego tutaj:

http://www.pulshr.pl/rekrutacja/dlaczego-final-niektorych-rekrutacji-jes...Newsletter Milado

:

Nasz newsletter obsługujemy za pomocą platformy FrashMail. Po zapisaniu się na naszą listę mailingową otrzymasz wszystkie informacje dotyczące zarządzania swoim adresem e-mail. Dokładamy wszelkich starań, aby na Twój adres docierały tylko wartościowe treści.

Milado