Adrian Wrociński

Adrian Wrociński - konsultant biznesowy, doradca strategiczny, trener, doradca zawodowy, mentor i rekruter od 2004 r. współwłaściciel Milado Centrum Rozwoju Personalnego

Posiada prawie 20-letnie doświadczenie zawodowe na stanowiskach specjalistycznych oraz kierowniczych w branżach IT, produkcyjnych i usługowych.

Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny) na wydziale ekonomii na kierunku: finanse i bankowość, absolwent studiów podyplomowych na Wyższej Szkole Bankowej na specjalności: Zarządzanie zasobami ludzkimi. Ukończył również Liceum Muzyczne w Poznaniu, z zawodu jest muzykiem-lutnikiem.
Posiada bogate prawie 20-letnie doświadczenie zawodowe na stanowiskach specjalistycznych oraz kierowniczych w branżach IT, produkcyjnych i usługowych.
Zaczynał jako księgowy, główny księgowy, następnie jako tester oprogramowania, marketingowiec, kierownik działu marketingu, rekruter, koordynator projektów rekrutacyjnych, obecnie konsultant biznesowy, doradca strategiczny i HR, doradca zawodowy, trener i mentor.
Od 2004 r. współprowadzi firmę Milado Centrum Rozwoju Personalnego.
Osobiście przeprowadził kilka tysięcy rozmów rekrutacyjnych na różne stanowiska pracy od specjalistycznych, poprzez szczebel średni i top management dla różnych branż. Koordynował i przeprowadził ok. 1000 projektów rekrutacyjnych i szkoleniowych.
Obecnie prowadzi szkolenia z zakresu zarządzania pracownikami, komunikacji w zespole, poszukiwania pracy, prowadzenia procesu rekrutacji w firmach, budowania wizerunku na rynku pracy.
Poza tym:

  • zajmuje się budowaniem strategii dla firm z sektora MSP
  • przeprowadza audyty procesów w firmach i na tej podstawie budował przebieg procesów biznesowych w odniesieniu do celów strategicznych firmy klienta
  • prowadził badania satysfakcji z pracy mające na celu badanie klimatu panującego wewnątrz organizacji i nastawienie pracowników do planowanych zmian.
  • tworzył systemy motywacyjne, systemy ocen i awansów zarówno poziomych jak i pionowych
  • doradzał w zakresie kwestii personalnych bazując na celach strategicznych firmy
  • przeprowadza usługi doradztwa zawodowego dla osób poszukujących pracy

Współpracuje z wieloma firmami oraz uczelniami (tj. Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Politechnika Poznańska, UAM w Poznaniu, WSHiD w Poznaniu, Uniwesytet Przyrodniczy).

Prywatnie jest aktywnym członkiem klubu mówców i liderów Toastmasters Poznaniu, pasjonatem rozwoju osobistego, muzyki i sportu.



Newsletter Milado

:

Nasz newsletter obsługujemy za pomocą platformy FrashMail. Po zapisaniu się na naszą listę mailingową otrzymasz wszystkie informacje dotyczące zarządzania swoim adresem e-mail. Dokładamy wszelkich starań, aby na Twój adres docierały tylko wartościowe treści.

Milado