Milado na spotkaniu klubu PMI

Milado Centrum Rozwoju Personalnego jest od prawie 10 lat jednym z liderów na rynku doradztwa personalnego w Poznaniu. Specjalizujemy się w prowadzeniu rekrutacji, doradztwa personalnego oraz szkoleń dla firm. Współpracujemy z różnej wielkości przedsiębiorstwami z wielu branży na terenie całej Polski. Jako firma rekrutacyjna, prowadzimy dla naszych Klientów cały proces selekcji, rozmów i spotkań z kandydatami. W dużej mierze, nasz sposób pozyskiwania pracowników opieramy na headhuntingu. Docieramy do kandydatów nie poszukujących aktualnie pracy, dzięki czemu zwiększamy możliwość zatrudnienia odpowiedniej osoby. Będąc agencją pracy, zajmujemy się także pośrednictwem pracy. Pracownikom pomagamy znaleźć wymarzone zatrudnienie oraz zdobywać kolejne szczeble kariery zawodowej. Każda osoba poszukująca pracy może również skorzystać z prowadzonego przez nas doradztwa zawodowego. W naszej ofercie znajduje się także propozycja szkoleń dla firm. Proponujemy szkolenia handlowe, menedżerskie, interpersonalne oraz HR. Nasze szkolenia biznesowe prowadzone są przez doświadczonych trenerów i dopasowane do Państwa potrzeb.

Skontaktuj się z nami!
Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, mają pytania, wątpliwości, uwagi - na wszystkie Państwa pytania chętnie odpowiemy. Napisz do nas lub zadzwoń. Kontakt z nami jest możliwy pod adresem:

Milado
Centrum Rozwoju Personalnego

ul. Gołębia 5/22 (wejście od ul. Szkolnej 5)
61-834 Poznań
tel./fax: 61 667-54-43, 61 851-77-26
e-mail: milado@milado.pl
NIP: 782-201-82-77

Milado na spotkaniu klubu PMI

W czwartek 30.10.2014 r. mieliśmy okazję gościć na spotkaniu klubu PMI w Poznaniu. Adrian Wrociński z Milado podzielił się z licznie przybyłymi uczestnikami własnymi doświadczeniami związanymi z systemem ocen pracowników w swojej firmie. Pozostali prelegenci prezentowali systemy ocen z firm, w których pracują, lub pracowali. Były to doświadczenia zebrane z dużych firmach korporacyjnych tj. IBM, jak i średniej i małej wielkości firmach polskich. Po spotkaniu była okazja do rozmów i wymiany doświadczeń na after party.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji ze spotkania:

https://www.facebook.com/Milado.Poznan/posts/1525322187714147