VI Dni Uniwersytetu Ekonomicznego

27.02.2014 r. na zaproszenie Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu przeprowadziliśmy wykład pt. "Budowanie pozytywnego wizerunku na rynku pracy". Wykład odbył się w ramach VI Dni Uniwersytetu Ekonomicznego. W ramach otwartych wykładów uczelnia zaprasza przedstawicieli firm z różnych branż oraz znane osoby ze świata polityki.

Na nasze spotkanie przybyli studenci z różnych wydziałów i specjalności, a także zaproszeni na wydarzenie goście. Adrian Wrociński z Milado zaprezentował praktyczne wskazówki zarówno dla kandydatów szukających pracy i chcących odpowiednio zaprezentować się podczas spotkania rekrutacyjnego, jak również dla pracodawców, którzy planują zatrudnienie nowych pracowników i pragną budować pozytywny wizerunek swojej firmy na rynku pracy.

Wszystkim uczestnikom spotkania dziękujemy i serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z nami, już podczas nadchodzących Targów Pracy na Politechnice Poznańskiej 12 marca!Newsletter Milado

:

Nasz newsletter obsługujemy za pomocą platformy FrashMail. Po zapisaniu się na naszą listę mailingową otrzymasz wszystkie informacje dotyczące zarządzania swoim adresem e-mail. Dokładamy wszelkich starań, aby na Twój adres docierały tylko wartościowe treści.

Milado