Aktualności

Milado to Wielkopolska Jakość!

Z przyjemnością informujemy, iż 2 kwietnia 2009 r. Milado Centrum Rozwoju Personalnego otrzymało certyfikat Wielkopolska Jakość potwierdzający wysoką jakość oferowanych usług. Firma Milado pozytywnie przeszła kilkuetapową weryfikację przeprowadzoną przez ekspertów z Wielkopolskiego Instytutu Jakości i została laureatem Programu Kompleksowego Zarządzania Jakością „Wielkopolska Jakość” za zaangażowanie we wdrażaniu elementów Modelu EFQM w zarządzaniu organizacją.

Wielkopolska Jakość to znak o kilkunastoletniej tradycji, dziś – prócz tradycji – jest wpisany w Europejski System Wyróżnień i Nagród Jakości pod patronatem Europejskiej Fundacji Zarządzania Jakością (EFQM) z Brukseli.
Z ramienia Wielkopolskiego Instytutu Jakości Pan Jarosław Piszczek wręczył certyfikat Dyrektor Milado, Pani Kamili Wrocińskiej.

„Otrzymanie certyfikatu Wielkopolska Jakość jest dla nas dużym wyróżnieniem i uhonorowaniem naszej dotychczasowej pracy. Ogromnym zaszczytem dla nas jest fakt, iż jesteśmy pierwszą firmą w naszej branży, która została wyróżniona tym certyfikatem.
Przy tej okazji bardzo dziękuję całemu zespołowi za współtworzenie jakości Milado. Dziękuję również naszym Klientom za zaufanie jakim nas obdarzają w tak delikatnej dziedzinie jaką jest zarządzanie ludźmi.”

Kamila Wrocińska
Dyrektor Milado