Szkolenia pracowników

Szkolenia, które gwarantują sukces

  • Jesteśmy doświadczonymi specjalistami w zakresie organizowanych szkoleń handlowych, menedżerskich, z rozwoju osobistego oraz o tematyce HR.
  • Zrealizowaliśmy z powodzeniem wiele projektów szkoleniowych dla firm z różnych branż z całej Polski.
  • Nasze szkolenia są wskazówką na przyszłość, przełożeni uczestników otrzymują szczegółowy raport po szkoleniu z informacjami o tym, co jest silną stroną uczestników, a nad czym warto jeszcze popracować.

Praktyczne warsztaty motywujące uczestników do lepszej pracy

Prowadzimy szkolenia w formie praktycznych warsztatów motywujących uczestników do lepszej pracy. Każdy pracownik aktywnie uczestniczy w szkoleniu, wymienia z innymi swoje doświadczenia, dzieli się problemami i widzi, nad czym musi jeszcze popracować, co zmienić, a co robi dobrze i co ma wzmocnić w swojej pracy. Po takim szkoleniu pracownik jest bardziej zmotywowany do dalszej, lepszej pracy w Państwa firmie.

Godni zaufania trenerzy dumą naszej firmy

O sukcesie przeprowadzanego szkolenia głównie decyduje osoba trenera i jego kompetencje. Dlatego też szkolenia dla Państwa prowadzą doświadczeni trenerzy, którzy posiadają praktyczną wiedzę i doświadczenie w biznesie i psychologii. Nasi klienci są bardzo zadowoleni z poziomu prowadzonych szkoleń. W 2017 roku nasi trenerzy uzyskali oceny od uczestników szkoleń na poziomie 4,84 w skali od 1 do 5-najwyższa.

Kompleksowa obsługa zarówno przed, jak i po szkoleniu

Zanim zamówią Państwo szkolenie, wspólnie z Państwem dokonujemy analizy potrzeb szkoleniowych. Na tej podstawie wspólnie ustalamy tematykę, materiały i zakres szkolenia. Na tym etapie ustalamy czy przygotować szkolenie dedykowane tylko dla Państwa, czy Państwa potrzeby zaspokoi jedno ze szkoleń otwartych.

Wygoda i komfort to podstawa szkolenia

Szkolenia prowadzimy w wybranym przez Państwa miejscu. Zapewniamy niezbędny sprzęt do prowadzenia szkolenia: projektor multimedialny, flipchart, tablicę, kamerę, TV, itp.

Milado w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych

Posiadamy certyfikat potwierdzający wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych.

Szkolenie otwarte czy zamknięte?

Jeśli mają Państwo do przeszkolenia małą grupę pracowników (do 3 osób) to najlepiej wysłać pracowników na szkolenie otwarte. Jeśli mają Państwo specyficzne potrzeby szkoleniowe dla większej grupy pracowników, lepiej skorzystać ze szkolenia zamkniętego – czyli szytego na potrzeby tylko Państwa firmy. Prowadzimy zarówno szkolenia zamknięte, jak i mamy plan szkoleń otwartych.

Szkolenia zamknięte

Są to szkolenia przygotowywane dla Państwa według indywidualnych potrzeb w dogodnym terminie i miejscu. Specjalizujemy się w szkoleniach handlowych, menedżerskich, interpersonalnych oraz z zakresu HR.

Szkolenia otwarte

Przygotowujemy plany szkoleń w kwartalnych odstępach czasu.