Szkolenia handlowe

Nasze szkolenia handlowe prowadzone są w formie praktycznych warsztatów przez trenerów z wieloletnim doświadczeniem zarówno w biznesie, jak i w prowadzaniu szkoleń. Przeprowadzamy szkolenia handlowe zarówno dla firm z Poznania, jak i całej Polski. Dzięki naszym szkoleniom handlowcy naszych Klientów więcej sprzedają, co z zadowoleniem przyjmują ich przełożeni.

Zdajemy sobie sprawę, że jedną z podstawowych potrzeb naszych Klientów,  jest posiadanie  dobrego i profesjonalnego Działu Sprzedaży.  Aby sprzedać coś klientowi trzeba nie tylko mieć wiedzę jak to zrobić, ale również należy odpowiednio przygotować się merytorycznie.

Dlatego też, proponujemy Państwu szkolenia handlowe, prowadzone przez doświadczonych i kompetentnych w zakresie pracy handlowca trenerów. W skład naszych szkoleń sprzedażowych wchodzą zagadnienia związane z obsługą klienta, skuteczną sprzedażą, telemarketingiem, negocjacjami handlowymi komunikacją z klientem, przyjmowaniem reklamacji.

Przygotowujemy szkolenie na podstawie Państwa oczekiwań w sposób indywidualny. Pamiętajmy o tym, że szkolenie handlowca  przynosi bardzo konkretne efekty, które dają wymierne korzyści zarówno handlowcowi jak również firmie.

Dobrze zaplanowany rozwój zespołu zawsze przekłada się na lepsze wyniki sprzedaży. Dzięki naszym szkoleniom, handlowcy naszych Klientów więcej sprzedają, co z zadowoleniem przyjmują ich przełożeni.


Newsletter Milado

:

Nasz newsletter obsługujemy za pomocą platformy FrashMail. Po zapisaniu się na naszą listę mailingową otrzymasz wszystkie informacje dotyczące zarządzania swoim adresem e-mail. Dokładamy wszelkich starań, aby na Twój adres docierały tylko wartościowe treści.

Milado