Szkolenia dla firm

Prowadzimy szkolenia dla firm w formie praktycznych warsztatów, które są przygotowywane na podstawie indywidualnych potrzeb Klienta. Szkolenia dla firm prowadzą nasi trenerzy, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w prowadzeniu szkoleń, jak i w biznesie.

Milado Centrum Rozwoju Personalnego specjalizuje się w prowadzeniu praktycznych szkoleń dla firm, indywidualnie dopasowywanych do potrzeb naszych Klientów. Jesteśmy zespołem konsultantów i trenerów z wieloletnim doświadczeniem. Stawiamy sobie za cel wspieranie wszechstronnego rozwoju pracowników w firmach z rożnych branż, na terenie Poznania oraz całej Polski.

Rozwijamy umiejętności związane z komunikacją, zarządzaniem, sprzedażą, budowaniem relacji międzyludzkich, umiejętnością przystosowania się do różnych środowisk. Oferujemy szkolenia menadżerskie, handlowe, interpersonalne i HR.

Każde, prowadzone przez nas szkolenie dla firm, poprzedzone jest analizą potrzeb naszych Klientów, aby proponowana przez nas usługa była w pełni dopasowana do Państwa oczekiwań i przyniosła oczekiwane, wymierne efekty. Dzięki naszym szkoleniom pracownicy naszych Klientów zaczęli osiągać lepsze wyniki w pracy, co bezpośrednio przełożyło się na efekt finansowy dla Klienta.