Prowadzenie rekrutacji dla firmy

Milado Centrum Rozwoju Personalnego prowadzi rekrutacje dla firm w odpowiedzi na ich zapotrzebowanie związane z pozyskaniem wykwalifikowanych pracowników. Naszym nadrzędnym celem jest przeprowadzanie rekrutacji dla naszych Klientów profesjonalnie, szybko, a przede wszystkim skuteczne.

Obecna sytuacja na rynku pracy pokazuje, że pracodawcom coraz trudniej zdobyć wykwalifikowanych i dopasowanych pracowników. Proces selekcji zgłoszeń nadesłanych przez kandydatów, rozmów i spotkań z nimi, bywa czasochłonny i nie zawsze skuteczny. Warto wówczas poszukać wsparcia w firmach zajmujących się doradztwem personalnym. Milado Centrum Rozwoju Personalnego prowadzi rekrutacje dla firm, które poszukują kandydatów na różne stanowiska w wielu branżach, zarówno w Poznaniu jaki w całym kraju.

Nasze usługi w zakresie prowadzenia rekrutacji dla firm opierają się na dokładnej analizie potrzeb naszych Klientów. Przeprowadzamy cały proces rekrutacji, zaczynając od zamieszczania ogłoszeń na portalach z ofertami pracy, poprzez aktywne pozyskiwanie kandydatów, selekcję nadesłanych aplikacji, rozmowy i spotkania rekrutacyjne, aż do wyboru najbardziej dopasowanych dla danej firmy kandydatów. Klientom pozostawiamy wybór najlepszego kandydata z kilku przez nas przekazanych, który spełniać będzie kluczowe wymagania i oczekiwania stawiane przez naszych Klientów.