O nas

Uwielbiam ludzi….

Fascynuje mnie praca z ludźmi, którym chce się chcieć. Lubię szukać w ludziach tego, co w nich najlepsze. Z ogromną radością obserwuję tych, którzy odnajdują swoją drogę w meandrach codzienności i rozwijają skrzydła swojego potencjału.

Wybierz właściwą drogę

Pewnego dnia, stałam przed ścianą z napisem „wybierz właściwą drogę”. W głowie kłębiły się przeróżne pomysły, co wybrać, co robić, w którą stronę skierować mój rozwój zawodowy. Na drodze do tej decyzji pojawiały się różne osoby i sytuacje. Wszystkie one miały znaczenie, bo wszystko jest „po coś”.

Wybrałam wówczas drogę z napisem „rozwój”. Rozwój mój własny, ale przede wszystkich wsparcie w rozwoju dla innych. W 2004 roku stworzyłam firmę, której misją po dziś dzień jest bycie centrum rozwoju personalnego. Wspieramy ludzi w znajdowaniu właściwej drogi zawodowej, które prowadzą do znalezienia szczęścia. Naszym nadrzędnym celem jest pomaganie ludziom w realizacji celów i marzeń zawodowych i życiowych.

Firma to ludzie

Firma to ludzie. Budujemy i rozwijamy wspólnie z moim Mężem firmę z ludźmi i dla ludzi. Wspieramy naszych klientów we wdrażaniu ich strategii biznesowych, budujemy zespoły pracowników oraz doskonalimy ich umiejętności.

Milado to zespół ludzi, którzy z nami pracują. Osoby, które na co dzień rekrutują dla naszych klientów, szkolą ich pracowników i wspierają w rozwoju. Pracują z nami osoby, które lubią to co robią, a wszyscy w tej pracy kierujemy się tymi samymi wartościami, które określiliśmy jako wartości naszej firmy.

Milado Praca Poznań

Kamila Wrocińska Milado

Wartości firmy

Uczciwość

jesteśmy uczciwymi ludźmi, uczciwie prowadzimy biznes, współpracujemy z uczciwymi pracodawcami i partnerami.

Zaufanie

dbamy o poufność informacji uzyskanych od pracodawców, pracowników, szukających pracy i partnerów, budowanie relacji w oparciu o zaufanie jest dla nas kwestią fundamentalną.

Partnerstwo

naszymi Klientami są pracodawcy, ale również pracownicy naszych Klientów oraz szukający pracy, których traktujemy w sposób równy i partnerski.

Jakość

wysoka jakość naszych usług jest celem naszych działań, ponieważ wiemy jak istotnym czynnikiem sukcesu jest zasób ludzki.

Życzliwość

zawsze jesteśmy mili i uprzejmi dla każdego. Cieszymy się, że możemy współpracować z innymi ludźmi.

Kompetencje

nieustannie dbamy o własny rozwój, poszerzamy wiedzę i umiejętności tak, abyśmy w pełni spełniali oczekiwania naszych Klientów.

Odpowiedzialność

bierzemy odpowiedzialność za własne działania, których się podejmujemy.

Jasne zasady

kierujemy się jasnymi zasadami współpracy, dbamy aby zawsze zostały spisane, omówione i uzgodnione. W sposób otwarty przedstawiamy oferty pracy naszych klientów tak, aby kandydat trafił do wymarzonej pracy i spełniał się zawodowo.

 

Firma Milado i każdy z jego pracowników w swoich działaniach kieruje się określonymi zasadami i wartościami.

 

CERTYFIKATY

Wpis do rejestru instytucji szkoleniowych

Wpis do rejestru instytucji szkoleniowych

Wpis do rejestru agencji zatrudnienia

Wpis do rejestru agencji zatrudnienia

Certyfikat Wielkopolska Jakość

Wielkopolska Nagroda Jakości

Wielkopolska Nagroda Jakości

Wielkopolska Nagroda Jakości


Newsletter Milado

:

Nasz newsletter obsługujemy za pomocą platformy FrashMail. Po zapisaniu się na naszą listę mailingową otrzymasz wszystkie informacje dotyczące zarządzania swoim adresem e-mail. Dokładamy wszelkich starań, aby na Twój adres docierały tylko wartościowe treści.

Milado