Headhunting

Realizując zlecenia rekrutacji i selekcji na terenie Poznania oraz całego kraju, docieramy do kandydatów opierając się między innymi na metodzie headhuntingu. W ramach działań headhuntingowych docieramy do kandydatów, którzy aktualnie nie poszukują pracy.

Realizując zlecenia rekrutacji i selekcji na terenie Poznania oraz całego kraju, docieramy do kandydatów opierając się między innymi na metodzie headhuntingu. To jedna z metod poszukiwania kandydatów, pozwalająca pozyskać wartościowych pracowników bezpośrednio z rynku pracy. W ramach działań headhuntingowych docieramy do kandydatów, którzy aktualnie nie poszukują pracy. Dzięki temu, zwiększamy możliwość zatrudnienia odpowiedniej osoby.

Headhunting stosujemy, jeśli klient potrzebuje wysoce wykwalifikowanego pracownika, który nie są dostępny na otwartym rynku pracy. Wtedy Headhunting pozwala owocnie zakończyć rekrutację. Kluczem do sukcesu w takim procesie jest dokładne poznanie wymagań wobec poszukiwanej osoby oraz to, co może Klient zaoferować potencjalnemu kandydatowi. Aby wymarzony pracownik zdecydował się na zmianę pracy, przyszły pracodawca powinien mieć przygotowane argumenty, które przekonają kandydata do zmiany pracy.