Firma rekrutacyjna

Poszukujesz skutecznej firmy rekrutacyjnej?
Potrzebujesz pomocy w przeprowadzeniu procesu rekrutacyjnego?
Zaufaj specjalistom – jesteśmy firmą rekrutacyjną z Poznania,działając w całej Polsce, od wielu lat szybko i profesjonalnie pozyskujemy kandydatów dla klientów z różnych branż.

Jako firma rekrutacyjna z doświadczeniem budowanym od 2004 roku, specjalizujemy w poszukiwaniu dla naszych Klientów kandydatów z różnych branż. Siedzibą naszej firmy jest Poznań, jednak prowadzimy procesy rekrutacyjne na terenie całego kraju. Wyróżnia nas szybkość działania – średni czas realizacji całego procesu rekrutacyjnego to 2-3 tygodnie, oraz skuteczność – 83% rekrutacji zakończonych zostaje zatrudnieniem pracownika.

Celem naszej firmy rekrutacyjnej jest nie tylko pozyskanie dla Państwa kandydatów, zależy nam również, aby zatrudnione osoby związały się na stałe z Państwa firmą. Ponad 93% kandydatów zatrudnionych przez naszych Klientów pozytywnie przeszła okres próbny i kontynuuje dalszą współpracę. Wiemy jednak, jak ważne jest dla Państwa poczucie bezpieczeństwa, dlatego na usługi naszej firmy rekrutacyjnej otrzymują Państwo od 3 do 12 miesięcy gwarancji. Jeśli kandydat zrezygnuje z pracy lub Państwo zrezygnują z pracownika, zobowiązujemy się do wykonania kolejnej rekrutacji bezpłatnie.