Doradztwo zawodowe

Milado Centrum Rozwoju Personalnego prowadzi na terenie Poznania usługi doradztwa zawodowego. Doradzamy osobom szukającym pracy lub chcącym ją zmienić, w jaki sposób przygotować do poruszania się na rynku pracy, jak stworzyć odpowiednie dokumenty rekrutacyjne, żeby znaleźć wymarzoną pracę.

Milado Centrum Rozwoju Personalnego prowadzi na terenie Poznania usługi doradztwa zawodowego. Doradzamy osobom szukającym pracy lub chcącym ją zmienić, w jaki sposób przygotować się do szukania pracy. Kluczowym jest dotarcie do tego, co chcą Państwo robić zawodowo w życiu. Analizujemy wspólnie silne i słabe strony kandydata w kontekście pozyskania wymarzonej pracy.

Na tej podstawie doradzamy jak przygotować odpowiednio dokumenty rekrutacyjne CV i list motywacyjny. Przedstawiamy gdzie i w jaki sposób szukać pracy. Doradzamy jak dobrze wypaść na rozmowie rekrutacyjnej. Każde spotkanie jest przeprowadzane indywidualnie i jej przebieg często zależy od skali problemu. Prowadzimy również grupowe spotkania w ramach doradztwa zawodowego. Współpracujemy z najlepszymi uczelniami w Poznaniu, Uniwersytetem Ekonomicznym w Poznaniu, Politechniką Poznańską, Uniwersytetem Adama Mickiewicza w Poznaniu w ramach doradztwa zawodowego.