Doradztwo zawodowe Poznań

Milado Centrum Rozwoju Personalnego jest od prawie 10 lat jednym z liderów na rynku doradztwa personalnego w Poznaniu. Specjalizujemy się w prowadzeniu rekrutacji, doradztwa personalnego oraz szkoleń dla firm. Współpracujemy z różnej wielkości przedsiębiorstwami z wielu branży na terenie całej Polski. Jako firma rekrutacyjna, prowadzimy dla naszych Klientów cały proces selekcji, rozmów i spotkań z kandydatami. W dużej mierze, nasz sposób pozyskiwania pracowników opieramy na headhuntingu. Docieramy do kandydatów nie poszukujących aktualnie pracy, dzięki czemu zwiększamy możliwość zatrudnienia odpowiedniej osoby. Będąc agencją pracy, zajmujemy się także pośrednictwem pracy. Pracownikom pomagamy znaleźć wymarzone zatrudnienie oraz zdobywać kolejne szczeble kariery zawodowej. Każda osoba poszukująca pracy może również skorzystać z prowadzonego przez nas doradztwa zawodowego. W naszej ofercie znajduje się także propozycja szkoleń dla firm. Proponujemy szkolenia handlowe, menedżerskie, interpersonalne oraz HR. Nasze szkolenia biznesowe prowadzone są przez doświadczonych trenerów i dopasowane do Państwa potrzeb.

Skontaktuj się z nami!
Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, mają pytania, wątpliwości, uwagi - na wszystkie Państwa pytania chętnie odpowiemy. Napisz do nas lub zadzwoń. Kontakt z nami jest możliwy pod adresem:

Milado
Centrum Rozwoju Personalnego

ul. Gołębia 5/22 (wejście od ul. Szkolnej 5)
61-834 Poznań
tel./fax: 61 667-54-43, 61 851-77-26
e-mail: milado@milado.pl
NIP: 782-201-82-77

Doradztwo zawodowe

Milado Centrum Rozwoju Personalnego prowadzi na terenie Poznania usługi doradztwa zawodowego. Doradzamy osobom szukającym pracy lub chcącym ją zmienić, w jaki sposób przygotować do poruszania się na rynku pracy, jak stworzyć odpowiednie dokumenty rekrutacyjne, żeby znaleźć wymarzoną pracę.

Milado Centrum Rozwoju Personalnego prowadzi na terenie Poznania usługi doradztwa zawodowego. Doradzamy osobom szukającym pracy lub chcącym ją zmienić, w jaki sposób przygotować się do szukania pracy. Kluczowym jest dotarcie do tego, co chcą Państwo robić zawodowo w życiu. Analizujemy wspólnie silne i słabe strony kandydata w kontekście pozyskania wymarzonej pracy.

Na tej podstawie doradzamy jak przygotować odpowiednio dokumenty rekrutacyjne CV i list motywacyjny. Przedstawiamy gdzie i w jaki sposób szukać pracy. Doradzamy jak dobrze wypaść na rozmowie rekrutacyjnej. Każde spotkanie jest przeprowadzane indywidualnie i jej przebieg często zależy od skali problemu. Prowadzimy również grupowe spotkania w ramach doradztwa zawodowego. Współpracujemy z najlepszymi uczelniami w Poznaniu, Uniwersytetem Ekonomicznym w Poznaniu, Politechniką Poznańską, Uniwersytetem Adama Mickiewicza w Poznaniu w ramach doradztwa zawodowego.