Rekrutacja pracowników

Znajdziemy Państwu szybko, dobrych pracowników

Wysoka skuteczność działania

 • Angażujemy się i dokładamy maksimum starań, aby polecani przez nas kandydaci byli jak najlepiej dopasowanymi kandydatami do firm naszych Klientów. Nasze indywidualne podejście do każdego zlecenia, głęboka analiza potrzeb przyszłego Pracodawcy, specyfiki obsadzanego stanowiska, struktury firmy i oczekiwań wobec kandydatów przynosi odpowiedni skutek. 
 • Rekrutacje realizujemy na poziomie 86% skuteczności zatrudnienia.
 • Mamy duże doświadczenie w realizacji rekrutacji - zrealizowaliśmy z powodzeniem blisko 2000 projektów rekrutacyjnych dla różnych branży i stanowisk w całej Polsce.

Gwarancja wysokiej jakości

 • Nasi klienci są zadowoleni z pracy poleconych przez nas pracowników. Według naszych badań  95%* pracowników poleconych przez nas pozytywnie przeszło okres próbny i pracuje z powodzeniem na stałe.
 • Każdy klient naszej firmy otrzymuje gwarancję na wykonaną usługę. Jeśli pracownik nie spełni Państwa oczekiwań lub sam odejdzie z pracy, poszukamy na jego miejsce kolejnych kandydatów. Długość takiej gwarancji jest ustalona w sposób elastyczny tak, aby Państwo mogli swobodnie sprawdzić, czy zatrudniony pracownik spełnia Państwa oczekiwania.

Działamy szybko i dyskretnie

 • Zdajemy sobie sprawę, że potrzeba zatrudnienia pracownika często jest pilna. Na bieżąco badamy czas trwania procesu rekrutacyjnego. Obecnie realizujemy cały proces rekrutacji średnio  w 16 dni.
 • Pełna dyskrecja - wszelkie informacje dotyczące oferty pracy, firmy Klienta, a także potencjalnych kandydatów pozostają między zaangażowanymi stronami.

Zapewniamy pełen komfort i wygodę

 • Spotykają się Państwo tylko z kandydatami spełniającymi wymagania i najbardziej dopasowanymi do Państwa firmy. Przedstawimy tylu kandydatów, aby mogli Państwo swobodnie dokonać wyboru najlepszego kandydata.
 • Umawiamy kandydatów w imieniu Klienta na spotkania, rezerwujemy sale lub użyczamy swojej sali na rozmowy z kandydatami.

Nie ma żadnych haczyków i zapisów "drobnym pismem"!

 • Nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów związanych z procesem rekrutacji (np. koszt ewentualnych ogłoszeń ponosi Milado - Centrum Rozwoju Personalnego).

Stawiamy na jakość

 • Jesteśmy pierwszą firmą z branży HR, która otrzymała Certyfikat Wielkopolska Jakość.

Jeśli pojawiły się u Państwa pytania, nasz konsultant chętnie na nie odpowie. 

Zapraszamy do kontaktu pod numerem: 517 189 519 lub milado@milado.pl 


Newsletter Milado

:

Nasz newsletter obsługujemy za pomocą platformy FrashMail. Po zapisaniu się na naszą listę mailingową otrzymasz wszystkie informacje dotyczące zarządzania swoim adresem e-mail. Dokładamy wszelkich starań, aby na Twój adres docierały tylko wartościowe treści.

Milado