Kluczowe stanowisko

Chcesz znaleźć osobę na kluczowe stanowisko, ale nie chcesz, aby świat o tym wiedział.

W białych rękawiczkach prowadzimy poufne projekty

Czas

Nie masz czasu na prowadzenie rekrutacji lub doświadczenia w tym zakresie.

Zajmiemy się tym, a Ty możesz ze spokojną głową zajmować się swoim biznesem

Bezpośredni kontakt

Szukasz kandydatów, do których trzeba dotrzeć bezpośrednio i wręcz nie wypada, aby robił to ktokolwiek z Twojej firmy

Wiem w jaki sposób i do kogo dotrzeć z Twoją ofertą

Mamy plan

Masz za sobą nieudaną próbę poszukiwań i chcesz oddać pole do działania.

Na początek sprawdzimy czy Twoje oczekiwania mogą znaleźć odpowiedź w rynku i wspólnie ustalimy plan działania

Kiedy już mamy Twoją decyzję, że chcesz podjąć z nami współpracę, na całość naszych działań składa się kilka kroków.

ANALIZA

Wspólnie z Tobą ustalimy profil kandydata oraz ocenimy dostępność kandydatów i tym samym realność dotarcia do wymarzonego kandydata. Jeśli dojdziemy do wniosku, że oczekiwania są rozbieżne z tym co daje rynek, to pomożemy Tobie określić kogo i w jaki sposób szukać, lub jakie w ogóle są możliwości w takiej sytuacji

KREACJA

Zastanawiamy się skąd pozyskać takich kandydatów, w jaki sposób do nich dotrzeć, czym przekonać do udziału w rekrutacji, w jaki sposób zweryfikujemy ich kompetencje i po czym poznamy, że to będzie właściwa osoba dla twojej firmy

SPRZEDAŻ

Docieramy do kandydatów, prezentujemy im ofertę pracy w Twojej firmie. To jest etap, na którym po prostu zapraszamy kandydatów do procesu rekrutacji pokazując im korzyści jakie płyną z pracy w Twojej organizacji. Warunek jest taki, że na początku sobie o tych korzyściach powiedzieliśmy.

WERYFIKACJA

To już ten moment, kiedy siadamy do rozmów i weryfikacji kandydatów. Rozmawiamy z tymi, którzy zdecydowali się na udział w procesie rekrutacji i spełniają podstawowe wymagania jakie postawiliśmy na etapie pierwszym tego procesu.

REKOMENDACJA

Spośród wszystkich kandydatów, z którymi rozmawiamy wybieramy kandydatów najlepiej dopasowanych i przedstawimy Tobie ich kandydatury. Jeśli martwisz się, że będzie trzeba czytać przepastne raporty, to nie martw się, opowiemy Tobie o tych osobach i będziesz mieć możliwość zadania pytania jeszcze przed spotkaniem. Ale spokojnie, raport też mamy i dostarczymy Tobie do poczytania do poduszki 🙂

DECYZJA i WYBÓR KANDYDATA

To jest już etap, który realizowany jest po Twojej stronie, natomiast jesteśmy cały czas obecni, wspieramy, pomagamy, konsultujemy. Naszym celem nie jest zarekomendowanie Tobie kandydatów, a doprowadzenie do momentu, w którym podejmiesz wspólnie z kandydatem decyzję o współpracy. Wówczas nasza rola się kończy.

WDROŻENIE PRACOWNIKA

Ten etap już zostaje w całości po Twojej stronie. Wiemy, że o sukcesie możesz mówić nie w momencie gdy zatrudniasz, ale w chwili gdy przedłużasz umowę po okresie próbnym. Dlatego dobre zadbanie o proces wdrożenia pracownika jest absolutnie kluczowe. Badania pokazują, że złe wdrożenie, zwolnienie i ponowne szukanie i zatrudnianie, to koszty 90-100 tys. zł dla firmy.

Dlatego oddajemy w Twoje ręce materiał, który mamy nadzieję pomoże Tobie w zorganizowaniu skutecznego procesu wdrożenia pracownika. Możemy Tobie w nim pomóc.

Jeśli chcesz sprawdzić, czy będziemy w stanie znaleźć odpowiedniego kandydata dla Twojej firmy umów się na bezpłatną konsultację z naszym ekspertem: