Pośrednictwo pracy

Naszym zadaniem jest pośrednictwo pracy, kandydatom proponujemy oferty  zatrudnienia, pracodawcom pomagamy pozyskać pracowników o odpowiednich kwalifikacjach zawodowych. Pośrednictwo pracy pomaga oszczędzić czas i nakład pracy, zarówno kandydatom jak  i pracodawcom.

Pośrednictwo pracy z jednej strony polega na oferowaniu propozycji pracy kandydatom poszukującym zatrudnienia, zarówno w Poznaniu jak i na terenie całego kraju, a także pomocy w aktywnym poruszaniu się na rynku pracy. Pozyskujemy oferty pracy od naszych Klientów, a następnie upowszechniamy  je, aby osoby poszukujące zatrudnienia, mogły się z nimi zapoznać. Z drugiej strony, pomagamy także pracodawcom w pozyskaniu i doborze, w jak najkrótszym czasie, pracowników o wymaganych kwalifikacjach zawodowych. Poza tym, udzielamy pracodawcom informacji o sytuacji na rynku pracy, oczekiwaniach pracowników wobec pracodawców itp.

Zaletą skorzystania z firmy pośrednictwa pracy jest oszczędność czasu pracodawcy. Nie musi on zajmować  się zamieszczaniem ogłoszeń, aktywnym pozyskiwaniem kandydatów, selekcją nadesłanych aplikacji,  prowadzeniem rozmów kwalifikacyjnych, i wstępnych spotkań. Nasz klient spotyka się już jedynie z wybranymi osobami, których kwalifikacje są najbardziej dopasowane do oczekiwań, co oszczędza jego czas i nakład pracy.


Newsletter Milado

:

Nasz newsletter obsługujemy za pomocą platformy FrashMail. Po zapisaniu się na naszą listę mailingową otrzymasz wszystkie informacje dotyczące zarządzania swoim adresem e-mail. Dokładamy wszelkich starań, aby na Twój adres docierały tylko wartościowe treści.

Milado