Cykl spotkań - Akademia Managera

Akademia Managera to cykl spotkań dla wszystkich osób, które interesuje temat rekrutacji pracowników, rozwoju i zarządzania zespołami w sposób partnerski i doprowadzający do tworzenia przyjaznego środowiska pracy. W trakcie spotkań poznasz najnowsze trendy, będziesz mieć możliwość zadać pytania oraz zapisać się na indywidualne bezpłatne 30 min. konsultacje, na ktorych będziesz mieć możliwośc przedyskutowania tematu ważnego dla Twojej firmy. 

Raz w miesiącu - 1,5h - ONLINE - wstęp bez opłat

 

HARMONOGRAM SPOTKAŃ

Termin Temat Link do rejestracji
19/10/2021   Skuteczne sposoby na sprawdzenie kompetencji kandydata w trakcie rozmowy rekrutacyjnej

 REJESTRACJA

16/11/2021   Dobre wdrożenie pracownika, to trampolina do sukcesu współpracy z nowozatrudnioną osobą

 REJESTRACJA

11/01/2022   Kluczowe cechy idealnego członka zespołu

 REJESTRACJA

15/02/2022   Czego od pracodawcy oczekuje pokoleie Y i pokolenie Z

 REJESTRACJA

15/03/2022   Wszystko co powinieneś wiedzieć o feedbacku

 REJESTRACJA

26/04/2022   Motywacja pracowników. Co kogo motywujei dlaczego metoda "Kija i marchewki" nie działa?

 REJESTRACJA

17/05/2022   "Zakamarki delegowania". Od czego zacząć i co zrobić, aby uwierzyć, że Twój zespół da radę realizować zadania, które   ty potrafisz zrobić najlepiej.

 REJESTRACJA

 21/06/2022   Rozwój lidera - jaki ma to wpływ na rozwój organizacji oraz zatrzymanie i przyciąganiw najlepszych talentów doTwojej   firmy. 

 REJESTRACJA

 

Prowadzący spotkanie - Kamila Wrocińska

Kamila jest Prezesem Zarządu Milado Centrum Rozwoju Personalnego i współwłaścicielem marki Milado. 

Posiada 25 lat doświadczenia w biznesie. Na co dzień współpracuje z zarządami firm, z którymi współtworzy i wdraża strategie sprzedaży w organizacjach i wspiera w skutecznym doborze ludzi do zespołów i ich rozwoju, aby możliwe było skuteczne zrealizowanie założonej strategii. 

W trakcie spotkań będzie dzielić się swoim doświadczenie zarówno z zarządzania własną organizacją jak i doświadczeniami płynącymi ze współpracy z klientami. 

Kamila jest mówcą konferencji biznesowych, członkiem Toastmasters International, organizacji rozwijającej mówców i liderów, Ekspertem Brian Tracy International, Wykładowca akademicki i autorką artykułów z obszaru rekrutacji i zarządzania sprzedażą. Ekspert HR Wielkopolskiego Związku Pracodawców Lewiatan.

 Newsletter Milado

:

Nasz newsletter obsługujemy za pomocą platformy FrashMail. Po zapisaniu się na naszą listę mailingową otrzymasz wszystkie informacje dotyczące zarządzania swoim adresem e-mail. Dokładamy wszelkich starań, aby na Twój adres docierały tylko wartościowe treści.

Milado