Nasz Zespół

Kamila Wrocińska

Kamila Wrocińska

Prezes Zarządu i współwłaściciel marki Milado Centrum Rozwoju Personalnego. W 2004 roku założyła firmę, a jej zadaniem jest łączenie ludzi, którzy realizują wspólne cele biznesowe. Wraz ze swoim zespołem rekrutuje najlepszych dla najlepszych. 

Jest ekspertem w zakresie budowania zespołów handlowych, konsultantem kariery, ale przede wszystkim doświadczonym handlowcem. Łączy swoje umiejętności managerskie, handlowe i doświadczenie rekrutera, a konsekwencją tego jest fakt, iż dziś jest trenerem sprzedaży, doradza w obszarze rozwoju sprzedaży i budowy zespołów handlowych swoich klientów.  

Praca nad budową zespołu handlowego to godziny rozmów, konsultacji i wypracowywania najlepszych rozwiązań, które będą wspierały realizację strategicznych celów jej klientów. 

W rozmowach z managerami na temat obsadzania stanowisk handlowców przekonuje, że dziś proces rekrutacji można przyrównać do procesu sprzedaży. Pokazuje w jaki sposób przyciągnąć do firmy najlepszych, jak sprawdzić ich kompetencje, ale przede wszystkim „na kogo postawić”.  

Jest aktywnym członkiem organizacji Toastmasters International, która rozwija mówców i liderów. Autor artykułów związanych z rekrutacją i budowaniem zespołów sprzedażowych. Certyfikowany Trener FRIS, Mówca konferencji biznesowych, Ekspert Brian Tracy International, Ekspert w zakresie HR Wielkopolskiego Związku Pracodawców Lewiatan, członkini Business Lady Club.

Adrian Wrociński

Adrian Wrociński

Adriana misją jest pomaganie innym m.in. w obszarze przywództwa, strategii i zarządzania. Największą radość przynosi mu, kiedy klient znajdzie swoją ścieżkę rozwoju, pokona swoje lęki i słabości, z nową energią realizuje swoje plany.


Adrian posiada bogate, prawie 20-letnie doświadczenie zawodowe na stanowiskach specjalistycznych i kierowniczych w branżach IT, produkcyjnych i usługowych.


Jest ekonomistą z wykształcenia – ukończył Akademię Ekonomiczną w Poznaniu (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny) oraz muzykiem-lutnikiem – ukończył Liceum Muzyczne w Poznaniu. 
Swoją zawodową ścieżkę rozpoczął jako księgowy, główny księgowy dla kilku firm, następnie jako tester oprogramowania, marketingowiec, kierownik działu marketingu w firmie z branży IT.

Od 2004 roku współtworzy firmę Milado Centrum Rozwoju Personalnego. 
Przez prawie 10 lat spełniał się w roli rekrutera, koordynatora projektów rekrutacyjnych i szkoleniowych. Zrealizował z sukcesem ponad 1000 projektów. Z pasji do pomocy innym oraz dzielenia się praktyczną wiedzą prowadził wiele godzin doradztwa zawodowego. 


Od dobrych kilku lat pełni rolę konsultanta biznesowego, doradcy strategicznego i personalnego. Prowadzi sesje mentoringowe dla menedżerów, jest trenerem z zakresu budowania i wdrażania strategii, zarządzania oraz przywództwa. Jest certyfikowanym trenerem FRIS. 
Od 4 lat jest aktywnym członkiem organizacji Toastmasters International gdzie rozwija z powodzeniem swoje umiejętności liderskie i przemawiania publicznego.

Krzysztof Operacz

Krzysztof Operacz

Trener, mentor, menedżer sprzedaży, Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu oraz Wyższej Szkoły Bankowej. Specjalizuje się w szkoleniach z obsługi klienta, sprzedaży B2B, negocjacji, merchandisingu, zarządzania zespołem i komunikacji marketingowej. Przeprowadził ponad 4000 godzin szkoleń dla firm w różnych sektorach polskiej gospodarki. Od 1994 nieprzerwanie pracuje na stanowiskach związanych ze sprzedażą produktów i usług oraz ze szkoleniami. Od kwietnia 2012 roku jest Dyrektorem Handlowym w firmie handlowej z branży meblowej, RTV oraz AGD w Poznaniu.

W swoim portfolio ma głównie wielomiesięczne projekty szkoleniowe. Prowadzone przez niego szkolenia są spotkaniami wymagającymi od uczestników dużej aktywności. W trakcie zajęć uczestniczy otrzymują dawkę pozytywnej energii, narzędzia pracy i informację zwrotną związaną z dalszą pracą nad warsztatem sprzedaży i zarządzania.

Pasjonuje się szkoleniami ze sprzedaży z naciskiem na umiejętność komunikacji międzyludzkiej oraz komunikacją marketingową. Od 9 miesięcy odpowiada za komunikację PR poznańskiego oddziału Toastmasters i zasiada w jego Zarządzie jako Vice Prezes ds. PR.

Motto życiowe:
„Podejmując się określonych zadań mam ogromną determinację do ich realizacji i nie pozostawiam przypadkowi szczegółów towarzyszących moim realizacjom.”

Prywatnie: Mąż, ojciec dwóch urwisów, zwariowana dusza towarzyska. Zwolennik walki z przeciwnościami.

Marcin Szymaniak

Marcin Szymaniak

Mówca, mentor oraz trener biznesu. Od piętnastu lat lider sprzedaży i specjalista ds. komunikacji. Prowadzi szkolenia z zakresu pozyskiwania klientów w działaniach bezpośrednich i telefonicznych oraz tworzy dla firm kompleksowe strategie sprzedaży. Pasjonat rozwoju osobistego i przemawiania publicznego. Mentoruje klientów indywidualnych w zakresie osiągania celów, kreowania kariery oraz podejmowania wyzwań́ zawodowych i osobistych.

Z powołania ratownik medyczny. Od czterech lat realizuje misję społeczną: prowadzi autorskie zajęcia z pierwszej pomocy dla firm, wielkopolskich szkół rodzenia i Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Dotychczas zaufali mu: Agentools, autorka książki „Drobiazgi”, Divertida, Forum Media Polska, Fundacja Praktyczna Edukacja, Generali Życie T.U. S.A., Henkel Polska, Milado, NZOZ Alterida, Obrascon Huarte Lain S.A., Rozwijalnia Kobiet, Smartplanet, Swarzędzka Telewizja Kablowa (program „Iskra Inspiracji”), Toastmasters Poznań i Uniwersytet Medyczny w Poznaniu.

Paweł Musiałowski

Paweł Musiałowski

Trener, manager, przedsiębiorca. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, aktywista naukowy, absolwent Akademii Trenerów Sprzedaży i Akademii Trenerów. Stypendysta Prezesa Rady Ministrów oraz Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Założyciel Fundacji Aksjomat oraz AKSJOMAT Paweł Musiałowski, kierownik okręgu w firmie Phinance S.A. Praktyk, która zbudował i prowadzi z sukcesami własne zespoły sprzedażowe. Prowadzi szkolenia z tematyki szeroko pojętych umiejętności miękkich, motywacji, komunikacji, zarządzania, autoprezentacji, sprzedaży oraz obsługi klienta dla firm i instytucji (m.in. Carte Dor, Iglotex, Phinance S.A, Fellowes, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, SED Stowarzyszenie Edukacji Diabetologicznej, Studio Figura, KAS Urządzenia Biurowe, Agencja Pracy Tymczasowej Works&Benefit i wiele innych). Występował na scenach m.in. z Brianem Tracy, Jackiem Walkiewiczem, Jakubem B. Bączkiem, Marcinem Prokopem czy Robertem Korzeniowskim.

Przedstawiciel nowej generacji biznesowej – pokolenia Y. W swojej pracy stawia na profesjonalizm, a jego misją jest inspirować każdego, z kim współpracuje. Podczas szkoleń skupia się na praktycznym zastosowaniu zdobytych kompetencji, dostarczając uczestnikom gotowe, sprawdzone rozwiązania. Interesuje się matematyką, psychologią i sprzedażą.

Justyna Broniecka

Justyna Broniecka

Justyna Broniecka – przedsiębiorca, trener biznesu, menager. Od prawie 15 lat pracuje na stanowiskach kierowniczych początkowo w korporacjach takich jak Phinance S.A., czy Telepizza. Od pięciu lat współwłaścicielka swojego biznesu. Spędziła na scenach małych i dużych ponad 4 tys godzin. Była menadżerem wielu projektów korporacyjnych i eventowych. W swojej pracy stawia na skuteczną i precyzyjną komunikację. Największą nudą dla niej jest brak działania. Dla klientów Milado prowadzi szkolenia w zakresie Komunikacji w zespołach projektowych, zarządzania projektami oraz kompetencji managerskich.

 

Katarzyna Czajkowska

Katarzyna Czajkowska

Uwielbia łączyć różne aktywności zawodowe i ciągle poszerzać swoje kompetencje. Przez ostatnie kilka lat prowadziła dział HR w firmie produkcyjnej. Obecnie pracuje jako trener, coach i Konsultant Oświatowy w MAC Edukacja. Wszystkie te aktywności mają punkt wspólny - dotyczą człowieka. Również w sferze biznesu to ludzie są w centrum jej zainteresowań. Uważa, że dobrem każdego przedsiębiorstwa jest pracownik, który często postrzegany jest jako koszt, nie zasób. W swojej praktyce coachingowej największą przyjemność sprawia jej praca na metaforze, a w sprzedaży budowanie długotrwałych relacji, opartych na zaufaniu i wzajemnym szacunku. Ukończyła studia na kierunkach Doradztwo Zawodowe i Personalne oraz Psychologia Zarządzania na wydziale Zarzadzania, jest członkiem międzynarodowej organizacji coachów ICF i posiada certyfikację na poziomie ACC. Jest praktykiem metody Points of You oraz trenerem metodologii FRIS. Przez lata współorganizowała poznańskie spotkania praktyków rozwoju meetPRO. Od 2015 roku jest członkiem organizacji zrzeszających mówców Toastmasters gdzie wielokrotnie potwierdziła swoje umiejętności licznymi nagrodami - w tym tytułem Wicemistrza Polski 2017 w mowach improwizowanych. Współtwórca i pomysłodawca poznańskiej Pracowni Lidera. Prywatnie szczęśliwa mama dwóch urwisów i wielka miłośniczka kulinarnego rozpieszczania swoich najbliższych.


Newsletter Milado

:

Nasz newsletter obsługujemy za pomocą platformy FrashMail. Po zapisaniu się na naszą listę mailingową otrzymasz wszystkie informacje dotyczące zarządzania swoim adresem e-mail. Dokładamy wszelkich starań, aby na Twój adres docierały tylko wartościowe treści.

Milado