Misja i wizja

Misja firmy Milado

Chcemy być Centrum Rozwoju Personalnego zarówno dla pracowników, jak i pracodawców.

Wizja firmy Milado

Celem wszystkich podejmowanych działań przez Milado jest pomoc i wsparcie zarówno dla pracowników, jak i pracodawców.

  • Pracownikom pomagamy znaleźć wymarzoną pracę oraz zdobywać kolejne szczeble kariery zawodowej. Poprzez odpowiedni dobór i kompleksową ofertę szkoleń pomagamy pracownikom Państwa firmy w rozwoju zawodowym i osobistym.
  • Pracodawcom pomagamy w znalezieniu kompetentnych pracowników. Doradzamy, w jaki sposób skuteczne zarządzać personelem, jak stworzyć i pielęgnować atmosferę w firmie, w której każdy z przyjemnością pracuje.

Dążymy do tego, aby firma Milado była kojarzona i oceniana przez pracodawców, jak i pracowników jako profesjonalne centrum rozwoju personalnego, która jest jednym z liderów na rynku usług rekrutacyjnych i szkoleniowych na terenie Polski. Chcemy, aby marka Milado Centrum Rozwoju Personalnego stała się rozpoznawalną na terenie całej Polski i kojarzona z profesjonalizmem, wysoką jakością, uczciwością, otwartością, partnerstwem i życzliwością.

Polityka jakości firmy Milado

Polityka jakości firmy Milado zmierza do tego, aby:

  • firma Milado była wsparciem i doradcą dla naszych Klientów w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi,
  • nasi Klienci: pracodawcy, pracownicy i szukający pracy, byli obsługiwani w sposób profesjonalny, dążąc do budowania trwałych relacji partnerskich,
  • wszelkie działania firmy Milado przyczyniały się do osiągania sukcesu przez naszych Klientów,
  • oferowane przez firmę usługi w pełni zaspokajały potrzeby naszych Klientów związane z rozwojem personalnym
  • firma była gwarantem poufności danych uzyskanych od naszych Klientów, wykorzystywała je wyłącznie w celach realizacji usługi i chroniła przed wykorzystaniem osób trzecich.

Wszyscy pracownicy firmy Milado realizują w praktyce tak określoną politykę jakości.


Newsletter Milado

:

Nasz newsletter obsługujemy za pomocą platformy FrashMail. Po zapisaniu się na naszą listę mailingową otrzymasz wszystkie informacje dotyczące zarządzania swoim adresem e-mail. Dokładamy wszelkich starań, aby na Twój adres docierały tylko wartościowe treści.

Milado