FRIS

Metodologia FRIS® powstała po to, aby w prosty i szybki sposób dostarczyć praktyczną wiedzę o sobie. Jest to wiedza o tym, jak przyswajamy, przetwarzamy i reagujemy na informacje, a w konsekwencji jak rozwiązujemy problemy.

  • FRIS® jest prosty i intuicyjny. Przystępnie wyjaśnia, jak ludzie podejmują decyzje i rozwiązują problemy
  • FRIS® daje praktyczną wiedzę, którą można szybko i łatwo zastosować w obszarach życia zawodowego i prywatnego
  • FRIS® jest stworzony na podstawie polskich badań. Jest rozwijany i dostodowany do polskich realiów i potrzeb.

Skuteczność zespołu zależy od skuteczności doboru ludzi do zadań oraz odpowiedniego sposobu zarządzania realizacją prac. Dla wielu organizacji kluczowym wyzwaniem jest dobra komunikacja pomiędzy członkami zespołu. FRIS® w szybki i prostu sposób określa potencjał zespołu, rekomenduje aktywności zespołowe oraz udziela wskazówek w jaki sposób lepiej się rozumieć. 

Znalezione obrazy dla zapytania fris

W jaki sposób zmienia się życie organizacji, która pracuje w opraciu o wiedzę wynikającą z FRIS®

Nasi klienci, którzy przeszli badanie kwestionariuszem FRIS® i poddali temu badaniu swoje zespoły widzą znaczącą poprawę efektywności działania w zespole. Dlaczego? Otóż dzięki wiedzy jaką daje wynik badania i poprawę świadomości wśród zespołu, firmy zaczynają wykorzystywać potencjał swoich pracowników i często dokonują zmian w obszarze zadań przypisanych poszczególnym pracownikom. Okazuje się, że często ktoś ma potencjał, który w firmie jest niezbędny, a nie jest on wykorzystywany dlatego, że nikt o tym nie wie. Próbujemy czasem na silę stawać się kimś innym i uczyć się czegoś co kompletnie "nie jest nasze". Dzięki badaniu dla Twojego zespołu możesz sprawdzić:

  • EFEKTYWNOŚĆ - styl myślenia wskazuje na typ zadań, w których największa satysfakcja z pracy łączy się z jej największą efektywnością.
  • WSPÓŁPRACA - znajomość stylów myślenia członków zespołu pomaga im się lepiej i skuteczniej komunikować ze sobą, co minimalizuje liczbę konfliktów
  • DOPASOWANIE - Narzędzie pomaga w dopasowaniu do projektów ludzi o właściwych predyspozycjach.
  • POTENCJAŁ - różnorodność i specyfika stylów myślenia poszczególnych członków zespołu pomaga w osiągnięciu efektu synergii

 

Badania i szkolenia w zakresie FRIS® prowadzone są przez Certyfikowanych Trenerów FRIS®

trenerzy FRIS.

 

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, porozmawiaj z naszym konsultantem: sprzedaz@milado.pl,  tel.: 517-189-519


Newsletter Milado

:

Nasz newsletter obsługujemy za pomocą platformy FrashMail. Po zapisaniu się na naszą listę mailingową otrzymasz wszystkie informacje dotyczące zarządzania swoim adresem e-mail. Dokładamy wszelkich starań, aby na Twój adres docierały tylko wartościowe treści.

Milado