Elastyczność procesu rekrutacji

Proces rekrutacji jest procesem wystandaryzowanym, bo dzięki temu osiągamy sukces w doborze kadry dla naszych klientów. Mimo tego, w zależności od potrzeb naszych klientów, jesteśmy w stanie dostosować proces rekrutacji. Co to oznacza?

Przykład 1

Zazwyczaj to my aktywnie pozyskujemy kandydatów, rekomendujemy wyselekcjonowaną i dopasowaną grupę min. 3 kandydatów. Natomiast jeśli masz CV swoich kandydatów, spośród których chciałbyś wybrać pracownika, a nie masz czas na realizację tego procesu własnymi siłami, zrobimy to w Twoim imieniu. Jesteśmy na to przygotowani.

Przykład 2

Kiedy rekomendujemy klientowi min. 3 kandydatów, nasi klienci już samodzielnie prowadzą spotkania z nimi. Po przeprowadzeniu spotkań podejmują decyzję. Jeśli z różnych względów chciałbyś, aby nas konsultant uczestniczył w trakcie spotkań z kandydatami, których Tobie rekomendujemy, powiedz nam o tym, a uwzględnimy to w procesie rekrutacji.

Jeśli chcesz, abyśmy wspierali Cię w inny sposób, niż to, co przewiduje proces usługi rekrutacji, powiedz o tym naszemu konsultantowi i znajdziemy wspólnie rozwiązanie.


Newsletter Milado

:

Nasz newsletter obsługujemy za pomocą platformy FrashMail. Po zapisaniu się na naszą listę mailingową otrzymasz wszystkie informacje dotyczące zarządzania swoim adresem e-mail. Dokładamy wszelkich starań, aby na Twój adres docierały tylko wartościowe treści.

Milado