Agencja Pracy Poznań

Nasza agencja pracy oferuje pomoc zarówno osobom szukającym pracy, jak i firmom decydującym się na zatrudnienie nowych pracowników. Celem działania agencji pracy Milado z Poznania jest przedstawienie kandydatom ciekawych ofert, a naszym Klientom – odpowiednio dobranych i dopasowanych pracowników.

Milado Centrum Rozwoju Personalnego to agencja pracy z wieloletnim doświadczeniem, realizująca usługi z zakresu doradztwa personalnego, procesu selekcji oraz rekrutacji pracowników jak i przygotowania szkoleń dla pracowników. Zapewniamy pomoc zarówno osobom, szukającym pracy, oferując kandydatom dopasowanie pod względem ich umiejętności oraz kwalifikacji oferty pracy. Nasi kandydaci znajdują zatrudnienie w firmach z różnych branż, na terenie Poznania oraz całej Polski.

Jako agencja pracy służymy także wsparciem naszym Klientom. Oferujemy przeprowadzanie profesjonalnego, skutecznego i szybkiego procesu selekcji oraz rekrutacji pracowników.  Dokładamy wszelkich starań, aby nasi kandydaci w pełni odpowiadali potrzebom i profilowi naszych Klientów.  

Jesteśmy zespołem profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach, gwarantujemy indywidualne podejście do każdego realizowanego przez nas projektu, co przekłada się na wysoką skuteczność naszych działań.


Newsletter Milado

:

Nasz newsletter obsługujemy za pomocą platformy FrashMail. Po zapisaniu się na naszą listę mailingową otrzymasz wszystkie informacje dotyczące zarządzania swoim adresem e-mail. Dokładamy wszelkich starań, aby na Twój adres docierały tylko wartościowe treści.

Milado