Wyślij CV

Milado Centrum Rozwoju Personalnego jest od prawie 10 lat jednym z liderów na rynku doradztwa personalnego w Poznaniu. Specjalizujemy się w prowadzeniu rekrutacji, doradztwa personalnego oraz szkoleń dla firm. Współpracujemy z różnej wielkości przedsiębiorstwami z wielu branży na terenie całej Polski. Jako firma rekrutacyjna, prowadzimy dla naszych Klientów cały proces selekcji, rozmów i spotkań z kandydatami. W dużej mierze, nasz sposób pozyskiwania pracowników opieramy na headhuntingu. Docieramy do kandydatów nie poszukujących aktualnie pracy, dzięki czemu zwiększamy możliwość zatrudnienia odpowiedniej osoby. Będąc agencją pracy, zajmujemy się także pośrednictwem pracy. Pracownikom pomagamy znaleźć wymarzone zatrudnienie oraz zdobywać kolejne szczeble kariery zawodowej. Każda osoba poszukująca pracy może również skorzystać z prowadzonego przez nas doradztwa zawodowego. W naszej ofercie znajduje się także propozycja szkoleń dla firm. Proponujemy szkolenia handlowe, menedżerskie, interpersonalne oraz HR. Nasze szkolenia biznesowe prowadzone są przez doświadczonych trenerów i dopasowane do Państwa potrzeb.

Skontaktuj się z nami!
Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, mają pytania, wątpliwości, uwagi - na wszystkie Państwa pytania chętnie odpowiemy. Napisz do nas lub zadzwoń. Kontakt z nami jest możliwy pod adresem:

Milado
Centrum Rozwoju Personalnego

ul. Gołębia 5/22 (wejście od ul. Szkolnej 5)
61-834 Poznań
tel./fax: 61 667-54-43, 61 851-77-26
e-mail: milado@milado.pl
NIP: 782-201-82-77

Wyślij CV

Jeśli właśnie szukasz pracy, przejrzyj oferty pracy naszych klientów. Jeśli znajdziesz interesującą cię ofertę prześli swoje CV na adres: rekrutacja@milado.com W tytule e-maila podaj nazwę stanowiska, lokalizację oraz numer referencyjny ogłoszenia. Zamieszczając te informacje będziesz miał pewność, że twoja kandydatura będzie brała udział w procesie rekrutacji i selekcji na stanowisko, które cię zainteresowało.
Jeśli żadna oferta nie jest dla ciebie odpowiednia, prześlij na ten sam adres: rekrutacja@milado.com swoje CV , a my zamieścimy je w naszej bazie kandydatów.  W treści wiadomości napisz:

  • jaka praca cię interesuje,
  • na jakie stanowiska chcesz aplikować,
  • w jakiej miejscowości lub terenie chcesz pracować,
  • ile mniej więcej chcesz zarabiać.


Powyższe informacje pomogą nam w dopasowaniu ofert pracy dla ciebie. Dzięki zgłoszeniu się do bazy kandydatów, twoja kandydatura będzie brała udział podczas wyszukiwania kandydatów z bazy. Wyszukiwanie kandydatów z bazy jest przeprowadzane za każdym razem, jak pojawia się nowa oferta pracy.

Oferty pracy na e-mail

Zachęcamy do zapisania się na Serwis Informacyjny Milado. Będziesz otrzymać informacje o najnowszych ofertach pracy.