Szkolenia Poznań

Milado Centrum Rozwoju Personalnego jest od prawie 10 lat jednym z liderów na rynku doradztwa personalnego w Poznaniu. Specjalizujemy się w prowadzeniu rekrutacji, doradztwa personalnego oraz szkoleń dla firm. Współpracujemy z różnej wielkości przedsiębiorstwami z wielu branży na terenie całej Polski. Jako firma rekrutacyjna, prowadzimy dla naszych Klientów cały proces selekcji, rozmów i spotkań z kandydatami. W dużej mierze, nasz sposób pozyskiwania pracowników opieramy na headhuntingu. Docieramy do kandydatów nie poszukujących aktualnie pracy, dzięki czemu zwiększamy możliwość zatrudnienia odpowiedniej osoby. Będąc agencją pracy, zajmujemy się także pośrednictwem pracy. Pracownikom pomagamy znaleźć wymarzone zatrudnienie oraz zdobywać kolejne szczeble kariery zawodowej. Każda osoba poszukująca pracy może również skorzystać z prowadzonego przez nas doradztwa zawodowego. W naszej ofercie znajduje się także propozycja szkoleń dla firm. Proponujemy szkolenia handlowe, menedżerskie, interpersonalne oraz HR. Nasze szkolenia biznesowe prowadzone są przez doświadczonych trenerów i dopasowane do Państwa potrzeb.

Skontaktuj się z nami!
Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, mają pytania, wątpliwości, uwagi - na wszystkie Państwa pytania chętnie odpowiemy. Napisz do nas lub zadzwoń. Kontakt z nami jest możliwy pod adresem:

Milado
Centrum Rozwoju Personalnego

ul. Gołębia 5/22 (wejście od ul. Szkolnej 5)
61-834 Poznań
tel./fax: 61 667-54-43, 61 851-77-26
e-mail: milado@milado.pl
NIP: 782-201-82-77

Szkolenia pracowników

Szkolenia, które gwarantują sukces
 

 • Jesteśmy doświadczonymi specjalistami w zakresie organizowanych szkoleń handlowych, menedżerskich, z rozwoju osobistego oraz o tematyce HR.
 • Zrealizowaliśmy z powodzeniem wiele projektów szkoleniowych dla firm z różnych branż z całej Polski.
 • Nasze szkolenia są wskazówką na przyszłość, przełożeni uczestników otrzymują szczegółowy raport po szkoleniu z informacjami o tym, co jest silną stroną uczestników, a nad czym warto jeszcze popracować.


Praktyczne warsztaty motywujące uczestników do lepszej pracy

Prowadzimy szkolenia w formie praktycznych warsztatów motywujących uczestników do lepszej pracy. Każdy pracownik aktywnie uczestniczy w szkoleniu, wymienia z innymi swoje doświadczenia, dzieli się problemami i widzi, nad czym musi jeszcze popracować, co zmienić, a co robi dobrze i co ma wzmocnić w swojej pracy. Po takim szkoleniu pracownik jest bardziej zmotywowany do dalszej, lepszej pracy w Państwa firmie.

Godni zaufania trenerzy dumą naszej firmy

O sukcesie przeprowadzanego szkolenia głównie decyduje osoba trenera i jego kompetencje. Dlatego też szkolenia dla Państwa prowadzą doświadczeni trenerzy, którzy posiadają praktyczną wiedzę i doświadczenie w biznesie i psychologii. Nasi klienci są bardzo zadowoleni z poziomu prowadzonych szkoleń. W 2015 roku nasi trenerzy uzyskali oceny od uczestników szkoleń na poziomie 4,84 w skali od 1 do 5-najwyższa.
Dowiedz się więcej o naszych trenerach

  Kompleksowa obsuga zarówno przed, jak i po szkoleniu

  Zanim zamówią Państwo szkolenie, wspólnie z Państwem dokonujemy analizy potrzeb szkoleniowych. Na tej podstawie wspólnie ustalamy tematykę, materiały i zakres szkolenia. Na tym etapie ustalamy czy przygotować szkolenie dedykowane tylko dla Państwa, czy Państwa potrzeby zaspokoi jedno ze szkoleń otwartych.

  Czytaj dalej►

  Wygoda i komfort to podstawa szkolenia

  Szkolenia prowadzimy w wybranym przez Państwa miejscu. Zapewniamy niezbędny sprzęt do prowadzenia szkolenia: projektor multimedialny, flipchart, tablicę, kamerę, TV, itp.


  Milado w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych

  Posiadamy certyfikat potwierdzający wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych.

  Czytaj dalej►

  Szkolenie otwarte czy zamknięte?

  Jeśli mają Państwo do przeszkolenia małą grupę pracowników (do 3 osób) to najlepiej wysłać pracowników na szkolenie otwarte. Jeśli mają Państwo specyficzne potrzeby szkoleniowe dla większej grupy pracowników, lepiej skorzystać ze szkolenia zamkniętego - czyli szytego na potrzeby tylko Państwa firmy. Prowadzimy zarówno szkolenia zamknięte, jak i mamy plan szkoleń otwartych.

  • Szkolenia zamknięte
   Są to szkolenia przygotowywane dla Państwa według indywidualnych potrzeb w dogodnym terminie i miejscu. Specjalizujemy się w szkoleniach handlowych, menedżerskich, interpersonalnych oraz z zakresu HR.
   Zobacz przykładowe tematy szkoleń
  • Szkolenia otwarte
   Przygotowujemy plany szkoleń w kwartalnych odstępach czasu.
   Zobacz aktualny plan szkoleń otwartych