Szkolenia menedżerskie Poznań

Milado Centrum Rozwoju Personalnego jest od prawie 10 lat jednym z liderów na rynku doradztwa personalnego w Poznaniu. Specjalizujemy się w prowadzeniu rekrutacji, doradztwa personalnego oraz szkoleń dla firm. Współpracujemy z różnej wielkości przedsiębiorstwami z wielu branży na terenie całej Polski. Jako firma rekrutacyjna, prowadzimy dla naszych Klientów cały proces selekcji, rozmów i spotkań z kandydatami. W dużej mierze, nasz sposób pozyskiwania pracowników opieramy na headhuntingu. Docieramy do kandydatów nie poszukujących aktualnie pracy, dzięki czemu zwiększamy możliwość zatrudnienia odpowiedniej osoby. Będąc agencją pracy, zajmujemy się także pośrednictwem pracy. Pracownikom pomagamy znaleźć wymarzone zatrudnienie oraz zdobywać kolejne szczeble kariery zawodowej. Każda osoba poszukująca pracy może również skorzystać z prowadzonego przez nas doradztwa zawodowego. W naszej ofercie znajduje się także propozycja szkoleń dla firm. Proponujemy szkolenia handlowe, menedżerskie, interpersonalne oraz HR. Nasze szkolenia biznesowe prowadzone są przez doświadczonych trenerów i dopasowane do Państwa potrzeb.

Skontaktuj się z nami!
Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, mają pytania, wątpliwości, uwagi - na wszystkie Państwa pytania chętnie odpowiemy. Napisz do nas lub zadzwoń. Kontakt z nami jest możliwy pod adresem:

Milado
Centrum Rozwoju Personalnego

ul. Gołębia 5/22 (wejście od ul. Szkolnej 5)
61-834 Poznań
tel./fax: 61 667-54-43, 61 851-77-26
e-mail: milado@milado.pl
NIP: 782-201-82-77

Szkolenia menedżerskie

Od prawie 10 lat prowadzimy szkolenia menedżerskie zarówno w Poznaniu, jak i na terenie całej Polski. Celem szkoleń jest zwiększenie kompetencji menedżerów w zakresie planowania, organizowania, motywowania i kontroli podległym im zespołom pracowników.

Nasi Klienci oczekują od swoich menedżerów, rozumienia celów biznesowych firmy, analitycznego myślenia, umiejętności organizowania pracy oraz odpowiedzialności. Te wyzwania powodują, że menedżerowie muszą stale doskonalić swoje kompetencje.

Dlatego też, oferujemy szkolenia menadżerskie, ściśle dopasowane do potrzeb kadry zarządzającej. Pracujemy nad rozwinięciem umiejętności najbardziej potrzebnych w codziennej pracy, oraz nad rozwiązaniem konkretnych problemów komunikacyjnych pojawiających się w  relacjach z podwładnymi. Podczas szkolenia menadżerskiego, uczestnicy otrzymują zestaw narzędzi przydatnych w sytuacjach, które  okazują się ważne dla budowania autorytetu, motywowania pracowników i uczenia ich odpowiedzialności.

Szkolenia menedżerskie mogą odbywać w formie cyklicznych spotkań rozwojowych, które nasi trenerzy prowadzą zarówno w Poznaniu, jak i w całej Polsce. Szkolenia takie dużym stopniu skupiają się na  praktycznym treningu odnoszącym się mocno do codziennej praktyki.