Szkolenia handlowe Poznań

Milado Centrum Rozwoju Personalnego jest od prawie 10 lat jednym z liderów na rynku doradztwa personalnego w Poznaniu. Specjalizujemy się w prowadzeniu rekrutacji, doradztwa personalnego oraz szkoleń dla firm. Współpracujemy z różnej wielkości przedsiębiorstwami z wielu branży na terenie całej Polski. Jako firma rekrutacyjna, prowadzimy dla naszych Klientów cały proces selekcji, rozmów i spotkań z kandydatami. W dużej mierze, nasz sposób pozyskiwania pracowników opieramy na headhuntingu. Docieramy do kandydatów nie poszukujących aktualnie pracy, dzięki czemu zwiększamy możliwość zatrudnienia odpowiedniej osoby. Będąc agencją pracy, zajmujemy się także pośrednictwem pracy. Pracownikom pomagamy znaleźć wymarzone zatrudnienie oraz zdobywać kolejne szczeble kariery zawodowej. Każda osoba poszukująca pracy może również skorzystać z prowadzonego przez nas doradztwa zawodowego. W naszej ofercie znajduje się także propozycja szkoleń dla firm. Proponujemy szkolenia handlowe, menedżerskie, interpersonalne oraz HR. Nasze szkolenia biznesowe prowadzone są przez doświadczonych trenerów i dopasowane do Państwa potrzeb.

Skontaktuj się z nami!
Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, mają pytania, wątpliwości, uwagi - na wszystkie Państwa pytania chętnie odpowiemy. Napisz do nas lub zadzwoń. Kontakt z nami jest możliwy pod adresem:

Milado
Centrum Rozwoju Personalnego

ul. Gołębia 5/22 (wejście od ul. Szkolnej 5)
61-834 Poznań
tel./fax: 61 667-54-43, 61 851-77-26
e-mail: milado@milado.pl
NIP: 782-201-82-77

Szkolenia handlowe

Nasze szkolenia handlowe prowadzone są w formie praktycznych warsztatów przez trenerów z wieloletnim doświadczeniem zarówno w biznesie, jak i w prowadzaniu szkoleń. Przeprowadzamy szkolenia handlowe zarówno dla firm z Poznania, jak i całej Polski. Dzięki naszym szkoleniom handlowcy naszych Klientów więcej sprzedają, co z zadowoleniem przyjmują ich przełożeni.

Zdajemy sobie sprawę, że jedną z podstawowych potrzeb naszych Klientów,  jest posiadanie  dobrego i profesjonalnego Działu Sprzedaży.  Aby sprzedać coś klientowi trzeba nie tylko mieć wiedzę jak to zrobić, ale również należy odpowiednio przygotować się merytorycznie.

Dlatego też, proponujemy Państwu szkolenia handlowe, prowadzone przez doświadczonych i kompetentnych w zakresie pracy handlowca trenerów. W skład naszych szkoleń sprzedażowych wchodzą zagadnienia związane z obsługą klienta, skuteczną sprzedażą, telemarketingiem, negocjacjami handlowymi komunikacją z klientem, przyjmowaniem reklamacji.

Przygotowujemy szkolenie na podstawie Państwa oczekiwań w sposób indywidualny. Pamiętajmy o tym, że szkolenie handlowca  przynosi bardzo konkretne efekty, które dają wymierne korzyści zarówno handlowcowi jak również firmie.

Dobrze zaplanowany rozwój zespołu zawsze przekłada się na lepsze wyniki sprzedaży. Dzięki naszym szkoleniom, handlowcy naszych Klientów więcej sprzedają, co z zadowoleniem przyjmują ich przełożeni.