Szkolenia dla firm Poznań

Milado Centrum Rozwoju Personalnego jest od prawie 10 lat jednym z liderów na rynku doradztwa personalnego w Poznaniu. Specjalizujemy się w prowadzeniu rekrutacji, doradztwa personalnego oraz szkoleń dla firm. Współpracujemy z różnej wielkości przedsiębiorstwami z wielu branży na terenie całej Polski. Jako firma rekrutacyjna, prowadzimy dla naszych Klientów cały proces selekcji, rozmów i spotkań z kandydatami. W dużej mierze, nasz sposób pozyskiwania pracowników opieramy na headhuntingu. Docieramy do kandydatów nie poszukujących aktualnie pracy, dzięki czemu zwiększamy możliwość zatrudnienia odpowiedniej osoby. Będąc agencją pracy, zajmujemy się także pośrednictwem pracy. Pracownikom pomagamy znaleźć wymarzone zatrudnienie oraz zdobywać kolejne szczeble kariery zawodowej. Każda osoba poszukująca pracy może również skorzystać z prowadzonego przez nas doradztwa zawodowego. W naszej ofercie znajduje się także propozycja szkoleń dla firm. Proponujemy szkolenia handlowe, menedżerskie, interpersonalne oraz HR. Nasze szkolenia biznesowe prowadzone są przez doświadczonych trenerów i dopasowane do Państwa potrzeb.

Skontaktuj się z nami!
Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, mają pytania, wątpliwości, uwagi - na wszystkie Państwa pytania chętnie odpowiemy. Napisz do nas lub zadzwoń. Kontakt z nami jest możliwy pod adresem:

Milado
Centrum Rozwoju Personalnego

ul. Gołębia 5/22 (wejście od ul. Szkolnej 5)
61-834 Poznań
tel./fax: 61 667-54-43, 61 851-77-26
e-mail: milado@milado.pl
NIP: 782-201-82-77

Szkolenia dla firm

Prowadzimy szkolenia dla firm w formie praktycznych warsztatów, które są przygotowywane na podstawie indywidualnych potrzeb Klienta. Szkolenia dla firm prowadzą nasi trenerzy, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w prowadzeniu szkoleń, jak i w biznesie.

Milado Centrum Rozwoju Personalnego specjalizuje się w prowadzeniu praktycznych szkoleń dla firm, indywidualnie dopasowywanych do potrzeb naszych Klientów. Jesteśmy zespołem konsultantów i trenerów z wieloletnim doświadczeniem. Stawiamy sobie za cel wspieranie wszechstronnego rozwoju pracowników w firmach z rożnych branż, na terenie Poznania oraz całej Polski.

Rozwijamy umiejętności związane z komunikacją, zarządzaniem, sprzedażą, budowaniem relacji międzyludzkich, umiejętnością przystosowania się do różnych środowisk. Oferujemy szkolenia menadżerskie, handlowe, interpersonalne i HR.

Każde, prowadzone przez nas szkolenie dla firm, poprzedzone jest analizą potrzeb naszych Klientów, aby proponowana przez nas usługa była w pełni dopasowana do Państwa oczekiwań i przyniosła oczekiwane, wymierne efekty. Dzięki naszym szkoleniom pracownicy naszych Klientów zaczęli osiągać lepsze wyniki w pracy, co bezpośrednio przełożyło się na efekt finansowy dla Klienta.