Szkolenia biznesowe Poznań

Milado Centrum Rozwoju Personalnego jest od prawie 10 lat jednym z liderów na rynku doradztwa personalnego w Poznaniu. Specjalizujemy się w prowadzeniu rekrutacji, doradztwa personalnego oraz szkoleń dla firm. Współpracujemy z różnej wielkości przedsiębiorstwami z wielu branży na terenie całej Polski. Jako firma rekrutacyjna, prowadzimy dla naszych Klientów cały proces selekcji, rozmów i spotkań z kandydatami. W dużej mierze, nasz sposób pozyskiwania pracowników opieramy na headhuntingu. Docieramy do kandydatów nie poszukujących aktualnie pracy, dzięki czemu zwiększamy możliwość zatrudnienia odpowiedniej osoby. Będąc agencją pracy, zajmujemy się także pośrednictwem pracy. Pracownikom pomagamy znaleźć wymarzone zatrudnienie oraz zdobywać kolejne szczeble kariery zawodowej. Każda osoba poszukująca pracy może również skorzystać z prowadzonego przez nas doradztwa zawodowego. W naszej ofercie znajduje się także propozycja szkoleń dla firm. Proponujemy szkolenia handlowe, menedżerskie, interpersonalne oraz HR. Nasze szkolenia biznesowe prowadzone są przez doświadczonych trenerów i dopasowane do Państwa potrzeb.

Skontaktuj się z nami!
Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, mają pytania, wątpliwości, uwagi - na wszystkie Państwa pytania chętnie odpowiemy. Napisz do nas lub zadzwoń. Kontakt z nami jest możliwy pod adresem:

Milado
Centrum Rozwoju Personalnego

ul. Gołębia 5/22 (wejście od ul. Szkolnej 5)
61-834 Poznań
tel./fax: 61 667-54-43, 61 851-77-26
e-mail: milado@milado.pl
NIP: 782-201-82-77

Szkolenia biznesowe

Oferujemy profesjonalne szkolenia biznesowe, przygotowywane dla Państwa według indywidualnych potrzeb w dogodnym terminie i miejscu. Specjalizujemy się w szkoleniach biznesowych z zakresu sprzedaży, umiejętności menedżerskich, interpersonalnych oraz  HR.

W naszej ofercie znajdują się profesjonalne szkolenia biznesowe dla firm. Ich skuteczność związana jest przede wszystkim z dostosowaniem programu szkolenia do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. O sukcesie przeprowadzanego szkolenia głównie decyduje osoba trenera i jego kompetencje. Dlatego też prowadzą je  dla Państwa  trenerzy, którzy posiadają praktyczną wiedzę i doświadczenie w biznesie i psychologii.

Szkolenia organizujemy na terenie całej Polski. W proponowanej przez nas ofercie znajdą Państwo rożne tematy szkoleń biznesowych, z dziedzin przydatnych w każdej firmie. Proponujemy między innymi szkolenia menadżerskie, handlowe, jak również z umiejętności miękkich.. Jednak aby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom Państwa firmy, szczegółowy program szkolenia przedstawiamy po wykonaniu dogłębnej analizy potrzeb.

Szkolenia realizujemy w siedzibie Państwa firmy, lub w innym dogodnym miejscu. Zapewniamy niezbędny sprzęt: projektor multimedialny, flipchart, tablicę, kamerę, TV, itp.