Firma rekrutacyjna poznań

Milado Centrum Rozwoju Personalnego jest od prawie 10 lat jednym z liderów na rynku doradztwa personalnego w Poznaniu. Specjalizujemy się w prowadzeniu rekrutacji, doradztwa personalnego oraz szkoleń dla firm. Współpracujemy z różnej wielkości przedsiębiorstwami z wielu branży na terenie całej Polski. Jako firma rekrutacyjna, prowadzimy dla naszych Klientów cały proces selekcji, rozmów i spotkań z kandydatami. W dużej mierze, nasz sposób pozyskiwania pracowników opieramy na headhuntingu. Docieramy do kandydatów nie poszukujących aktualnie pracy, dzięki czemu zwiększamy możliwość zatrudnienia odpowiedniej osoby. Będąc agencją pracy, zajmujemy się także pośrednictwem pracy. Pracownikom pomagamy znaleźć wymarzone zatrudnienie oraz zdobywać kolejne szczeble kariery zawodowej. Każda osoba poszukująca pracy może również skorzystać z prowadzonego przez nas doradztwa zawodowego. W naszej ofercie znajduje się także propozycja szkoleń dla firm. Proponujemy szkolenia handlowe, menedżerskie, interpersonalne oraz HR. Nasze szkolenia biznesowe prowadzone są przez doświadczonych trenerów i dopasowane do Państwa potrzeb.

Skontaktuj się z nami!
Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, mają pytania, wątpliwości, uwagi - na wszystkie Państwa pytania chętnie odpowiemy. Napisz do nas lub zadzwoń. Kontakt z nami jest możliwy pod adresem:

Milado
Centrum Rozwoju Personalnego

ul. Gołębia 5/22 (wejście od ul. Szkolnej 5)
61-834 Poznań
tel./fax: 61 667-54-43, 61 851-77-26
e-mail: milado@milado.pl
NIP: 782-201-82-77

Rekrutacja pracowników

Znajdziemy Państwu szybko, dobrych pracowników.


Dlaczego warto współpracować właśnie z nami?

Wysoka skuteczność działania

 • Angażujemy się i dokładamy maksimum starań, aby polecani przez nas kandydaci byli jak najlepiej dopasowanymi kandydatami do firm naszych Klientów. Nasze indywidualne podejście do każdego zlecenia, głęboka analiza potrzeb, stanowiska, struktury firmy i oczekiwań wobec kandydatów przynosi odpowiedni skutek. 
 • W 2015 roku mieliśmy  8 3 %  s k u t e c z n o ś c i  z a t r u d n i e n i a*, czyli 83% rekrutacji zakończonych zatrudnieniem pracownika.
 • Mamy duże doświadczenie w realizacji rekrutacji - zrealizowaliśmy z powodzeniem prawie  t y s i ą c projektów rekrutacyjnych dla różnych branży i stanowisk w całej Polsce.


  Gwarancja wysokiej jakości

  • Nasi klienci są zadowoleni z pracy poleconych przez nas pracowników. W 2014 roku  9 7 %* pracowników przez nas poleconych pozytywnie przeszło okres próbny i pracuje z powodzeniem  n a  s t a ł e.
  • Każdy klient naszej firmy otrzymuje  g w a r a n c j ę  na wykonaną usługę. Jeśli pracownik nie spełni Państwa oczekiwań lub sam odejdzie z pracy, poszukamy na jego miejsce kolejnych kandydatów. Długość takiej gwarancji jest ustalona w sposób elastyczny tak, aby Państwo mogli swobodnie sprawdzić, czy zatrudniony pracownik spełnia Państwa oczekiwania.


  Działamy szybko i dyskretnie

  • Zdajemy sobie sprawę, że potrzeba zatrudnienia pracownika często jest pilna. Obecnie realizujemy cały proces rekrutacji średnio  w  1 6  d n i*.
  • P e ł n a  d y s k r e c j a  - wszelkie informacje dotyczące oferty pracy, firmy Klienta, ale także potencjalnych kandydatów pozostają między zaangażowanymi stronami.


  Zapewniamy pełen komfort i wygodę

  • Spotykają się Państwo tylko z kandydatami spełniającymi wymagania i najbardziej dopasowanymi do Państwa firmy. Przedstawimy tylu kandydatów, aby mogli Państwo swobodnie dokonać wyboru najlepszego kandydata.
  • Umawiamy kandydatów w imieniu klienta na spotkania, rezerwujemy sale na spotkania lub użyczamy swojej sali na rozmowy


  Nie ma żadnych haczyków i "drobnym pismem"!

  • Nie ponoszą Państwo  ż a d n y c h  dodatkowych kosztów związanych z procesem rekrutacji (m.in. koszt ogłoszeń ponosi firma Milado).


  Stawiamy na jakość

   

  Zobacz w jaki sposób przeprowadzamy usługę rekrutacji.

   

  * - dane na 2015.12 r.