Referencje

Milado Centrum Rozwoju Personalnego jest od prawie 10 lat jednym z liderów na rynku doradztwa personalnego w Poznaniu. Specjalizujemy się w prowadzeniu rekrutacji, doradztwa personalnego oraz szkoleń dla firm. Współpracujemy z różnej wielkości przedsiębiorstwami z wielu branży na terenie całej Polski. Jako firma rekrutacyjna, prowadzimy dla naszych Klientów cały proces selekcji, rozmów i spotkań z kandydatami. W dużej mierze, nasz sposób pozyskiwania pracowników opieramy na headhuntingu. Docieramy do kandydatów nie poszukujących aktualnie pracy, dzięki czemu zwiększamy możliwość zatrudnienia odpowiedniej osoby. Będąc agencją pracy, zajmujemy się także pośrednictwem pracy. Pracownikom pomagamy znaleźć wymarzone zatrudnienie oraz zdobywać kolejne szczeble kariery zawodowej. Każda osoba poszukująca pracy może również skorzystać z prowadzonego przez nas doradztwa zawodowego. W naszej ofercie znajduje się także propozycja szkoleń dla firm. Proponujemy szkolenia handlowe, menedżerskie, interpersonalne oraz HR. Nasze szkolenia biznesowe prowadzone są przez doświadczonych trenerów i dopasowane do Państwa potrzeb.

Skontaktuj się z nami!
Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, mają pytania, wątpliwości, uwagi - na wszystkie Państwa pytania chętnie odpowiemy. Napisz do nas lub zadzwoń. Kontakt z nami jest możliwy pod adresem:

Milado
Centrum Rozwoju Personalnego

ul. Gołębia 5/22 (wejście od ul. Szkolnej 5)
61-834 Poznań
tel./fax: 61 667-54-43, 61 851-77-26
e-mail: milado@milado.pl
NIP: 782-201-82-77

Referencje

Zostań naszym klientem!

Współpracujemy z klientami z różnych branży, od małych firm po duże koncerny. Zrealizowaliśmy kilkaset projektów rekrutacyjnych i szkoleniowych zakończonych sukcesem. Do tej pory najczęściej realizowaliśmy projekty dla branży IT, branży produkcyjnej, handlowej, motoryzacyjnej, medycznej, telekomunikacyjnej i transportowej.

Branże naszych klientów
  

Jakich pracowników zatrudnili nasi klienci?

W latach 2006-2014 nasi klienci zatrudniali najczęściej programistów, handlowców,  oraz kierowników średniego i wyższego szczebla. Dzięki nam zatrudnienie znaleźli m.in. spedytorzy, marketingowcy, księgowi, konsultanci, sekretarki oraz technicy.
 

Lista referencyjna

Listę firm, dla których realizowaliśmy projekty rekrutacyjne oraz szkoleniowe udostępniamy na Państwa życzenie. Jeśli chcą Państwo poznać listę naszych klientów, prosimy o kontakt.