Prowadzenie rekrutacji dla firmy Poznań

Milado Centrum Rozwoju Personalnego jest od prawie 10 lat jednym z liderów na rynku doradztwa personalnego w Poznaniu. Specjalizujemy się w prowadzeniu rekrutacji, doradztwa personalnego oraz szkoleń dla firm. Współpracujemy z różnej wielkości przedsiębiorstwami z wielu branży na terenie całej Polski. Jako firma rekrutacyjna, prowadzimy dla naszych Klientów cały proces selekcji, rozmów i spotkań z kandydatami. W dużej mierze, nasz sposób pozyskiwania pracowników opieramy na headhuntingu. Docieramy do kandydatów nie poszukujących aktualnie pracy, dzięki czemu zwiększamy możliwość zatrudnienia odpowiedniej osoby. Będąc agencją pracy, zajmujemy się także pośrednictwem pracy. Pracownikom pomagamy znaleźć wymarzone zatrudnienie oraz zdobywać kolejne szczeble kariery zawodowej. Każda osoba poszukująca pracy może również skorzystać z prowadzonego przez nas doradztwa zawodowego. W naszej ofercie znajduje się także propozycja szkoleń dla firm. Proponujemy szkolenia handlowe, menedżerskie, interpersonalne oraz HR. Nasze szkolenia biznesowe prowadzone są przez doświadczonych trenerów i dopasowane do Państwa potrzeb.

Skontaktuj się z nami!
Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, mają pytania, wątpliwości, uwagi - na wszystkie Państwa pytania chętnie odpowiemy. Napisz do nas lub zadzwoń. Kontakt z nami jest możliwy pod adresem:

Milado
Centrum Rozwoju Personalnego

ul. Gołębia 5/22 (wejście od ul. Szkolnej 5)
61-834 Poznań
tel./fax: 61 667-54-43, 61 851-77-26
e-mail: milado@milado.pl
NIP: 782-201-82-77

Prowadzenie rekrutacji dla firmy

Milado Centrum Rozwoju Personalnego prowadzi rekrutacje dla firm w odpowiedzi na ich  zapotrzebowanie związane z pozyskaniem wykwalifikowanych pracowników. Naszym nadrzędnym celem jest przeprowadzanie rekrutacji dla naszych Klientów profesjonalnie,  szybko, a przede wszystkim skuteczne.

Obecna sytuacja na rynku pracy pokazuje, że pracodawcom coraz trudniej zdobyć wykwalifikowanych i dopasowanych pracowników. Proces selekcji zgłoszeń nadesłanych przez kandydatów, rozmów i spotkań z nimi, bywa czasochłonny i nie zawsze skuteczny. Warto wówczas poszukać wsparcia w firmach zajmujących się doradztwem personalnym. Milado Centrum Rozwoju Personalnego prowadzi rekrutacje dla firm, które poszukują kandydatów na różne stanowiska w wielu branżach, zarówno w Poznaniu jaki w całym kraju.

Nasze usługi w zakresie prowadzenia rekrutacji dla firm opierają się na dokładnej analizie potrzeb naszych Klientów. Przeprowadzamy cały proces rekrutacji, zaczynając od zamieszczania ogłoszeń na portalach z ofertami pracy, poprzez aktywne pozyskiwanie kandydatów, selekcję nadesłanych aplikacji, rozmowy i spotkania rekrutacyjne, aż do wyboru najbardziej dopasowanych dla danej firmy kandydatów. Klientom pozostawiamy wybór najlepszego kandydata z kilku przez nas przekazanych, który spełniać będzie kluczowe wymagania i oczekiwania stawiane przez naszych Klientów.