Pośrednictwo Pracy Poznań

Milado Centrum Rozwoju Personalnego jest od prawie 10 lat jednym z liderów na rynku doradztwa personalnego w Poznaniu. Specjalizujemy się w prowadzeniu rekrutacji, doradztwa personalnego oraz szkoleń dla firm. Współpracujemy z różnej wielkości przedsiębiorstwami z wielu branży na terenie całej Polski. Jako firma rekrutacyjna, prowadzimy dla naszych Klientów cały proces selekcji, rozmów i spotkań z kandydatami. W dużej mierze, nasz sposób pozyskiwania pracowników opieramy na headhuntingu. Docieramy do kandydatów nie poszukujących aktualnie pracy, dzięki czemu zwiększamy możliwość zatrudnienia odpowiedniej osoby. Będąc agencją pracy, zajmujemy się także pośrednictwem pracy. Pracownikom pomagamy znaleźć wymarzone zatrudnienie oraz zdobywać kolejne szczeble kariery zawodowej. Każda osoba poszukująca pracy może również skorzystać z prowadzonego przez nas doradztwa zawodowego. W naszej ofercie znajduje się także propozycja szkoleń dla firm. Proponujemy szkolenia handlowe, menedżerskie, interpersonalne oraz HR. Nasze szkolenia biznesowe prowadzone są przez doświadczonych trenerów i dopasowane do Państwa potrzeb.

Skontaktuj się z nami!
Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, mają pytania, wątpliwości, uwagi - na wszystkie Państwa pytania chętnie odpowiemy. Napisz do nas lub zadzwoń. Kontakt z nami jest możliwy pod adresem:

Milado
Centrum Rozwoju Personalnego

ul. Gołębia 5/22 (wejście od ul. Szkolnej 5)
61-834 Poznań
tel./fax: 61 667-54-43, 61 851-77-26
e-mail: milado@milado.pl
NIP: 782-201-82-77

Pośrednictwo pracy

Naszym zadaniem jest pośrednictwo pracy, kandydatom proponujemy oferty  zatrudnienia, pracodawcom pomagamy pozyskać pracowników o odpowiednich kwalifikacjach zawodowych. Pośrednictwo pracy pomaga oszczędzić czas i nakład pracy, zarówno kandydatom jak  i pracodawcom.

Pośrednictwo pracy z jednej strony polega na oferowaniu propozycji pracy kandydatom poszukującym zatrudnienia, zarówno w Poznaniu jak i na terenie całego kraju, a także pomocy w aktywnym poruszaniu się na rynku pracy. Pozyskujemy oferty pracy od naszych Klientów, a następnie upowszechniamy  je, aby osoby poszukujące zatrudnienia, mogły się z nimi zapoznać. Z drugiej strony, pomagamy także pracodawcom w pozyskaniu i doborze, w jak najkrótszym czasie, pracowników o wymaganych kwalifikacjach zawodowych. Poza tym, udzielamy pracodawcom informacji o sytuacji na rynku pracy, oczekiwaniach pracowników wobec pracodawców itp.

Jeżeli interesuje Cię nasza oferta zadzwoń tel. +48 61 667-54-43 lub napisz do nas.

Zaletą skorzystania z firmy pośrednictwa pracy jest oszczędność czasu pracodawcy. Nie musi on zajmować  się zamieszczaniem ogłoszeń, aktywnym pozyskiwaniem kandydatów, selekcją nadesłanych aplikacji,  prowadzeniem rozmów kwalifikacyjnych, i wstępnych spotkań. Nasz klient spotyka się już jedynie z wybranymi osobami, których kwalifikacje są najbardziej dopasowane do oczekiwań, co oszczędza jego czas i nakład pracy.