Customer Support Specialist - Poznań

Milado Centrum Rozwoju Personalnego jest od prawie 10 lat jednym z liderów na rynku doradztwa personalnego w Poznaniu. Specjalizujemy się w prowadzeniu rekrutacji, doradztwa personalnego oraz szkoleń dla firm. Współpracujemy z różnej wielkości przedsiębiorstwami z wielu branży na terenie całej Polski. Jako firma rekrutacyjna, prowadzimy dla naszych Klientów cały proces selekcji, rozmów i spotkań z kandydatami. W dużej mierze, nasz sposób pozyskiwania pracowników opieramy na headhuntingu. Docieramy do kandydatów nie poszukujących aktualnie pracy, dzięki czemu zwiększamy możliwość zatrudnienia odpowiedniej osoby. Będąc agencją pracy, zajmujemy się także pośrednictwem pracy. Pracownikom pomagamy znaleźć wymarzone zatrudnienie oraz zdobywać kolejne szczeble kariery zawodowej. Każda osoba poszukująca pracy może również skorzystać z prowadzonego przez nas doradztwa zawodowego. W naszej ofercie znajduje się także propozycja szkoleń dla firm. Proponujemy szkolenia handlowe, menedżerskie, interpersonalne oraz HR. Nasze szkolenia biznesowe prowadzone są przez doświadczonych trenerów i dopasowane do Państwa potrzeb.

Skontaktuj się z nami!
Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, mają pytania, wątpliwości, uwagi - na wszystkie Państwa pytania chętnie odpowiemy. Napisz do nas lub zadzwoń. Kontakt z nami jest możliwy pod adresem:

Milado
Centrum Rozwoju Personalnego

ul. Gołębia 5/22 (wejście od ul. Szkolnej 5)
61-834 Poznań
tel./fax: 61 667-54-43, 61 851-77-26
e-mail: milado@milado.pl
NIP: 782-201-82-77

Customer Support Specialist - Poznań

Nr referencyjny: 
1430/10/2017

Milado Centrum Rozwoju Personalnego (nr KRAZ 14555) jest firmą, która od 13 lat skutecznie realizuje rekrutacje pracowników oraz szkolenia dla Klientów z różnych branż na terenie całego kraju.

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży IT, oferująca systemy wspierające zarządzanie przedsiębiorstwem (ERP), jak również aplikacje do zarządzania relacjami z klientem (CRM), systemy elektronicznego obiegu dokumentów. Firma jest obecna na polskim rynku od ponad 25 lat, jej centrala znajduje się w Europie, ma oddziały na całym świecie. Aktualnie, dla naszego klienta, do pracy w biurze w Poznaniu, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Customer Support Specialist
(Poznań)
Nr ref. 1430/10/2017

Kogo poszukujemy?

Jeśli:

 • Masz wykształcenie wyższe
 • Posiadasz doświadczenie związane z obsługą klienta
 • Znasz w praktyce język SQL
 • Masz doświadczenie w pracy na systemach klasy ERP
 • Swobodnie obsługujesz komputer i oprogramowanie biurowe
 • Znasz język angielski w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację w mowie i piśmie
 • Jesteś osobą o umyśle analitycznym, bardzo dobrze zorganizowaną i samodzielną
To oznacza, że ta oferta jest właśnie dla Ciebie!
 
Czym będziesz się zajmował na nowym stanowisku?
 • Przyjmowaniem zgłoszeń serwisowych od klientów korzystających z oprogramowania oferowanego przez firmę
 • Analizą zgłaszanego problemu i jego dokumentacją w systemie
 • Rozwiązywaniem problemów zgłaszanych przez klienta (samodzielnie jak i za pomocą zespołu)
 
Dlaczego warto rozpocząć pracę właśnie w tej firmie?

Nasz klient oferuje:

 • Stałą i stabilną pracę na pełny etat w formie umowy o pracę
 • Stałe, konkurencyjne wynagrodzenie
 • Stacjonarną pracę w nowoczesnym biurze w Poznaniu
 • Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. pakiet medyczny, szkolenia, imprezy integracyjne)


Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie pisemnych ofert (CV w języku polskim oraz angielskim, list motywacyjny) na adres: rekrutacja@milado.com. W temacie e-maila prosimy wpisać numer referencyjny oferty (1430/10/2017).


Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych)