Specjalista ds. Obsługi Klienta z j.niemieckim

Milado Centrum Rozwoju Personalnego jest od prawie 10 lat jednym z liderów na rynku doradztwa personalnego w Poznaniu. Specjalizujemy się w prowadzeniu rekrutacji, doradztwa personalnego oraz szkoleń dla firm. Współpracujemy z różnej wielkości przedsiębiorstwami z wielu branży na terenie całej Polski. Jako firma rekrutacyjna, prowadzimy dla naszych Klientów cały proces selekcji, rozmów i spotkań z kandydatami. W dużej mierze, nasz sposób pozyskiwania pracowników opieramy na headhuntingu. Docieramy do kandydatów nie poszukujących aktualnie pracy, dzięki czemu zwiększamy możliwość zatrudnienia odpowiedniej osoby. Będąc agencją pracy, zajmujemy się także pośrednictwem pracy. Pracownikom pomagamy znaleźć wymarzone zatrudnienie oraz zdobywać kolejne szczeble kariery zawodowej. Każda osoba poszukująca pracy może również skorzystać z prowadzonego przez nas doradztwa zawodowego. W naszej ofercie znajduje się także propozycja szkoleń dla firm. Proponujemy szkolenia handlowe, menedżerskie, interpersonalne oraz HR. Nasze szkolenia biznesowe prowadzone są przez doświadczonych trenerów i dopasowane do Państwa potrzeb.

Skontaktuj się z nami!
Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, mają pytania, wątpliwości, uwagi - na wszystkie Państwa pytania chętnie odpowiemy. Napisz do nas lub zadzwoń. Kontakt z nami jest możliwy pod adresem:

Milado
Centrum Rozwoju Personalnego

ul. Gołębia 5/22 (wejście od ul. Szkolnej 5)
61-834 Poznań
tel./fax: 61 667-54-43, 61 851-77-26
e-mail: milado@milado.pl
NIP: 782-201-82-77

Specjalista ds. Obsługi Klienta z j.niemieckim

Nr referencyjny: 
1419/09/2017

Milado Centrum Rozwoju Personalnego (nr KRAZ 14555) jest firmą, która od 2004 skutecznie realizuje rekrutacje pracowników oraz szkolenia dla Klientów z różnych branż na terenie całego kraju.

Naszym klientem jest wiodąca na rynku firma z branży turystycznej, zajmująca się wynajmem luksusowych domów i apartamentów wypoczynkowych. W związku z rozwojem firmy, dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi Klienta z j.niemieckim
(Poznań)
Nr ref. 1419/09/2017

 

Kogo poszukujemy?

Jeśli:

 • Znasz język niemieckii w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację w mowie i piśmie
 • Masz doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta
 • Dobrze znasz pakiet MS Office
 • Jesteś osobą otwartą, posiadającą miły głos, pogodę ducha
To oznacza, że ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

 

Czym będziesz się zajmował na nowym stanowisku?
 • Obsługą klienta niemieckojęzycznego w zakresie rezerwacji i wynajmu domów i apartamentów
 • Dosprzedaż dodatkowych usług oferowanych przez firmę
 • Budowanie długofalowych relacji biznesowych

 

Dlaczego warto rozpocząć pracę właśnie w tej firmie?

Nasz klient oferuje:

 • Stałą pracę na umowę o pracę
 • Stałe  wynagrodzenie oraz premię
 • Pracę stacjonarną w siedzibie firmy w Poznaniu
 • Wewnętrzne szkolenia wdrożeniowe


Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie pisemnych ofert (CV, list motywacyjny) na adres: rekrutacja@milado.com. W temacie e-maila prosimy wpisać numer referencyjny oferty (1419/09/2017).


Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych).