Doradca Techniczno Handlowy - Poznań

Milado Centrum Rozwoju Personalnego jest od prawie 10 lat jednym z liderów na rynku doradztwa personalnego w Poznaniu. Specjalizujemy się w prowadzeniu rekrutacji, doradztwa personalnego oraz szkoleń dla firm. Współpracujemy z różnej wielkości przedsiębiorstwami z wielu branży na terenie całej Polski. Jako firma rekrutacyjna, prowadzimy dla naszych Klientów cały proces selekcji, rozmów i spotkań z kandydatami. W dużej mierze, nasz sposób pozyskiwania pracowników opieramy na headhuntingu. Docieramy do kandydatów nie poszukujących aktualnie pracy, dzięki czemu zwiększamy możliwość zatrudnienia odpowiedniej osoby. Będąc agencją pracy, zajmujemy się także pośrednictwem pracy. Pracownikom pomagamy znaleźć wymarzone zatrudnienie oraz zdobywać kolejne szczeble kariery zawodowej. Każda osoba poszukująca pracy może również skorzystać z prowadzonego przez nas doradztwa zawodowego. W naszej ofercie znajduje się także propozycja szkoleń dla firm. Proponujemy szkolenia handlowe, menedżerskie, interpersonalne oraz HR. Nasze szkolenia biznesowe prowadzone są przez doświadczonych trenerów i dopasowane do Państwa potrzeb.

Skontaktuj się z nami!
Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, mają pytania, wątpliwości, uwagi - na wszystkie Państwa pytania chętnie odpowiemy. Napisz do nas lub zadzwoń. Kontakt z nami jest możliwy pod adresem:

Milado
Centrum Rozwoju Personalnego

ul. Gołębia 5/22 (wejście od ul. Szkolnej 5)
61-834 Poznań
tel./fax: 61 667-54-43, 61 851-77-26
e-mail: milado@milado.pl
NIP: 782-201-82-77

Doradca Techniczno Handlowy - Poznań

Nr referencyjny: 
1426/09/2017
Milado Centrum Rozwoju Personalnego (nr KRAZ 14555) jest firmą, która od 13 lat skutecznie realizuje rekrutacje pracowników oraz szkolenia dla Klientów z różnych branż na terenie całego kraju.
 
Naszym klientem jest firma będąca częścią międzynarodowego koncernu, specjalizującego się w sprzedaży i serwisie urządzeń z zakresu hydrauliki i pneumatyki. W związku z tym, dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
 

  Doradca Techniczno - Handlowy
(Poznań)
Nr ref. 1426/09/2017


Kogo poszukujemy?

Jeśli:

 • Posiadasz kilkuletnie doświadczenie w obszarze sprzedaży rozwiązań technicznych dla firm produkcyjnych.
 • Potrafisz dokonać analizy potrzeb klienta oraz profesjonalne doradzić w zakresie doboru odpowiednich rozwiązań  technicznych.
 • Posiadasz umiejętność koordynowania wielu zadań jednocześnie
 • Chcesz rozwijać się na stanowisku managerskim i posiadasz ku temu predyspozycje
 • Jesteś osobą komunikatywną, dobrze zorganizowaną, radzącą sobie skutecznie w sytuacjach problemowych
 • Posiadasz prawo jazdy kat. B
To oznacza, że ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

 

Czym będziesz się zajmował na nowym stanowisku?
 • Fachowym doradztwem handlowo - technicznym dla kluczowych klientów w zakresie produktów i usług świadczonych przez firmę
 • Rozwijaniem współpracy z istniejącymi klientami oraz poszukiwaniem nowych kluczowych klientów
 • Dbaniem o prawidłową pracę oddziału firmy: zapewnieniem prawidłowego funkcjonowania magazynu oraz  procesu obsługi klienta, nadzorowaniem realizacji usług serwisowych
 • Dbaniem o przestrzeganie standardów i procedur obowiązujących w firmie
 
Dlaczego warto rozpocząć pracę właśnie w tej firmie?

Nasz klient oferuje:

 • Stałą pracę na pełny etat w formie umowy o pracę
 • Stałe, atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie
 • Możliowść szybkiego awansu w strukturach firmy
 • Pracę stracjonarną w siedzibie firmy w bliskiej okolicy Poznania (na zachód od centrum miasta)
 • Niezbędne narzędzia pracy
 • Wewnętrzne szkolenia wdrożeniowe


Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie pisemnych ofert (CV, list motywacyjny) na adres: rekrutacja@milado.com. W temacie e-maila prosimy wpisać numer referencyjny oferty (1426/09/2017).


Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych).