Doradca Serwisowy - okolice Poznania

Milado Centrum Rozwoju Personalnego jest od prawie 10 lat jednym z liderów na rynku doradztwa personalnego w Poznaniu. Specjalizujemy się w prowadzeniu rekrutacji, doradztwa personalnego oraz szkoleń dla firm. Współpracujemy z różnej wielkości przedsiębiorstwami z wielu branży na terenie całej Polski. Jako firma rekrutacyjna, prowadzimy dla naszych Klientów cały proces selekcji, rozmów i spotkań z kandydatami. W dużej mierze, nasz sposób pozyskiwania pracowników opieramy na headhuntingu. Docieramy do kandydatów nie poszukujących aktualnie pracy, dzięki czemu zwiększamy możliwość zatrudnienia odpowiedniej osoby. Będąc agencją pracy, zajmujemy się także pośrednictwem pracy. Pracownikom pomagamy znaleźć wymarzone zatrudnienie oraz zdobywać kolejne szczeble kariery zawodowej. Każda osoba poszukująca pracy może również skorzystać z prowadzonego przez nas doradztwa zawodowego. W naszej ofercie znajduje się także propozycja szkoleń dla firm. Proponujemy szkolenia handlowe, menedżerskie, interpersonalne oraz HR. Nasze szkolenia biznesowe prowadzone są przez doświadczonych trenerów i dopasowane do Państwa potrzeb.

Skontaktuj się z nami!
Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, mają pytania, wątpliwości, uwagi - na wszystkie Państwa pytania chętnie odpowiemy. Napisz do nas lub zadzwoń. Kontakt z nami jest możliwy pod adresem:

Milado
Centrum Rozwoju Personalnego

ul. Gołębia 5/22 (wejście od ul. Szkolnej 5)
61-834 Poznań
tel./fax: 61 667-54-43, 61 851-77-26
e-mail: milado@milado.pl
NIP: 782-201-82-77

Doradca Serwisowy - okolice Poznania

Nr referencyjny: 
1427/11/2017
Milado Centrum Rozwoju Personalnego (nr KRAZ 14555) jest firmą, która od 13 lat skutecznie realizuje rekrutacje pracowników oraz szkolenia dla Klientów z różnych branż na terenie całego kraju.
 
Naszym Klientem jest firma z branży motoryzacyjnej istniejaca na rynku od ponad 35 lat. Posiada sieć salonów samochodowych na terenie Polski i Europy. Swoim klientom oferuje kompleksową obsługę i profesjonalną sprzedaż nowych i używanych samochodów różnych marek. Firma zajmuje się również prowadzeniem serwisu blacharsko-lakierniczego. Aktualnie, w związku z rozwojem firmy, dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:
 

Doradca Serwisowy
(okolice Poznania)
Nr ref. 1427/11/2017

 
Kogo poszukujemy?

Jeśli:

 • Masz doświadczenie w pracy w branży motoryzacyjnej
 • Potrafisz doradzić klientowi w zakresie doboru odpowiednich części do samochodów osobowych
 • Swobodnie obsługujesz komputer i oprogramowawnie biurowe
 • Jesteś osobą komunikatywną, otwartą, energiczną, nastawioną na realizację potrzeb klientów
 • Jesteś pasjonatem motoryzacji
To oznacza, że ta oferta jest właśnie dla Ciebie!
 
Czym będziesz się zajmował na nowym stanowisku?
 • Obsługą klientów serwisu samochodowego
 • Doradztwem w zakresie proponowanych produktów
 • Współpracą z pracownikami warsztatu
 • Nadzorem nad realizowanymi zleceniami
 
Dlaczego warto rozpocząć pracę właśnie w tej firmie?

Nasz klient oferuje:

 • Stałą pracę na pełen etat w formie umowy o pracę
 • Stałe, atrakcyjne wynagrodzenie i premie
 • Pracę stacjonarną w salonie firmy w okolicach Poznania
 • Narzędzia pracy (telefon, komputer)
 • Wewnętrzne szkolenia wdrożeniowe

 

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie pisemnych ofert (CV, list motywacyjny) na adres: rekrutacja@milado.com. W temacie e-maila prosimy wpisać numer referencyjny oferty (1427/11/2017).


Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych