O firmie

Milado Centrum Rozwoju Personalnego jest od prawie 10 lat jednym z liderów na rynku doradztwa personalnego w Poznaniu. Specjalizujemy się w prowadzeniu rekrutacji, doradztwa personalnego oraz szkoleń dla firm. Współpracujemy z różnej wielkości przedsiębiorstwami z wielu branży na terenie całej Polski. Jako firma rekrutacyjna, prowadzimy dla naszych Klientów cały proces selekcji, rozmów i spotkań z kandydatami. W dużej mierze, nasz sposób pozyskiwania pracowników opieramy na headhuntingu. Docieramy do kandydatów nie poszukujących aktualnie pracy, dzięki czemu zwiększamy możliwość zatrudnienia odpowiedniej osoby. Będąc agencją pracy, zajmujemy się także pośrednictwem pracy. Pracownikom pomagamy znaleźć wymarzone zatrudnienie oraz zdobywać kolejne szczeble kariery zawodowej. Każda osoba poszukująca pracy może również skorzystać z prowadzonego przez nas doradztwa zawodowego. W naszej ofercie znajduje się także propozycja szkoleń dla firm. Proponujemy szkolenia handlowe, menedżerskie, interpersonalne oraz HR. Nasze szkolenia biznesowe prowadzone są przez doświadczonych trenerów i dopasowane do Państwa potrzeb.

Skontaktuj się z nami!
Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, mają pytania, wątpliwości, uwagi - na wszystkie Państwa pytania chętnie odpowiemy. Napisz do nas lub zadzwoń. Kontakt z nami jest możliwy pod adresem:

Milado
Centrum Rozwoju Personalnego

ul. Gołębia 5/22 (wejście od ul. Szkolnej 5)
61-834 Poznań
tel./fax: 61 667-54-43, 61 851-77-26
e-mail: milado@milado.pl
NIP: 782-201-82-77

O firmie

Kim jesteśmy?

Celem firmy jest pomoc i wsparcie zarówno dla pracowników jak i pracodawców. Pracodawcom pomagamy w znalezieniu kompetentnych pracowników. Doradzamy, w jaki sposób skutecznie zarządzać personelem, jak stworzyć i pielęgnować atmosferę w firmie, w której każdy z przyjemnością pracuje. Pracownikom pomagamy znaleźć wymarzoną pracę oraz zdobywać kolejne szczeble kariery zawodowej. Poprzez odpowiedni dobór i kompleksową ofertę szkoleń pomagamy pracownikom Państwa firmy w rozwoju zawodowym i osobistym.

Co oferujemy?

 

Nasi klienci

Współpracujemy z firmami z różnych branży, od małych firm po duże koncerny. W części Referencje zamieszczone są informacje, z jakimi klientami dotychczas współpracowaliśmy, realizując dla nich różne projekty rekrutacyjne i szkoleniowe. Współpracujemy również z kilkoma firmami na zasadzie współpracy partnerskiej.

 
 Czytaj dalej►

Nasz zespół

Pracownicy Milado to specjaliści z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi oraz psychologii z wieloletnim doświadczeniem biznesowym w zarządzaniu, sprzedaży, marketingu, IT, psychologii i doradztwie personalnym oraz doświadczeni trenerzy prowadzący szkolenia. Każdy z nas posiada doświadczenie w pracy zarówno w małych, średnich jak i bardzo dużych koncernach, w których na co dzień zarządzaliśmy różnymi zespołami pracowników.

Certyfikaty i nagrody

Posiadamy:

W 2011 i 2013 roku dwukrotnie otrzymaliśmy tytuł Lidera Programu Kompleksowego Zarządzania Jakością. W 2014 r. otrzymaliśmy prestiżową nagrodę - Wielkopolska Nagroda Jakości.

Czytaj dalej►

Serwis informacyjny Milado

Zapraszamy do zapisania się na nasze firmowe serwisy informacyjne. Regularnie wysyłamy informacje o aktualnych ofertach pracy, szkoleniach otwartych oraz aktualności firmowe.

Czytaj dalej►

Kontakt z nami

Jeśli mają Państwo pytanie, bądź zainteresowała Państwa nasza oferta, zapraszamy do kontaktu z nami.