Milado w artykule PulsHR.pl "Dlaczego finał niektórych rekrutacji jest mroczny?"

Milado Centrum Rozwoju Personalnego jest od prawie 10 lat jednym z liderów na rynku doradztwa personalnego w Poznaniu. Specjalizujemy się w prowadzeniu rekrutacji, doradztwa personalnego oraz szkoleń dla firm. Współpracujemy z różnej wielkości przedsiębiorstwami z wielu branży na terenie całej Polski. Jako firma rekrutacyjna, prowadzimy dla naszych Klientów cały proces selekcji, rozmów i spotkań z kandydatami. W dużej mierze, nasz sposób pozyskiwania pracowników opieramy na headhuntingu. Docieramy do kandydatów nie poszukujących aktualnie pracy, dzięki czemu zwiększamy możliwość zatrudnienia odpowiedniej osoby. Będąc agencją pracy, zajmujemy się także pośrednictwem pracy. Pracownikom pomagamy znaleźć wymarzone zatrudnienie oraz zdobywać kolejne szczeble kariery zawodowej. Każda osoba poszukująca pracy może również skorzystać z prowadzonego przez nas doradztwa zawodowego. W naszej ofercie znajduje się także propozycja szkoleń dla firm. Proponujemy szkolenia handlowe, menedżerskie, interpersonalne oraz HR. Nasze szkolenia biznesowe prowadzone są przez doświadczonych trenerów i dopasowane do Państwa potrzeb.

Skontaktuj się z nami!
Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, mają pytania, wątpliwości, uwagi - na wszystkie Państwa pytania chętnie odpowiemy. Napisz do nas lub zadzwoń. Kontakt z nami jest możliwy pod adresem:

Milado
Centrum Rozwoju Personalnego

ul. Gołębia 5/22 (wejście od ul. Szkolnej 5)
61-834 Poznań
tel./fax: 61 667-54-43, 61 851-77-26
e-mail: milado@milado.pl
NIP: 782-201-82-77

Milado w artykule PulsHR.pl "Dlaczego finał niektórych rekrutacji jest mroczny?"

Dlaczego finał niektórych rekrutacji jest mroczny?
Coraz więcej firm na polskim rynku decyduje się na współpracę z agencjami pracy. Nie zawsze jednak jej finał jest pozytywny.

W artykule Joanny Rubin pt. "Dlaczego finał niektórych rekrutacji jest mroczny" znajdziemy odpowiedź na to pytanie - specjaliści z agencji rekrutacyjnych wskazali w nim kilka obszarów, które należałoby poprawić, aby efektywniej pozyskać kandydatów. W  tworzeniu artykułu doradzała m.in Pani Kamila Wrocińska z Milado, która podjęła temat poszukiwań idealnego kandydata, zbyt wysokich oczekiwań wobec komeptencji językowych przyszłych pracowników, zwróciła także uwagę, jak ważne jest zachowanie dobrego wizerunku klienta i profesjonalny kontakt z kandydatami. Zachęcamy do zapoznania się całością artykułu dostępnego tutaj: http://www.pulshr.pl/rekrutacja/dlaczego-final-niektorych-rekrutacji-jest-mroczny,18775,0.html