Milado otrzymało Wielkopolską Nagrodę Jakości!

Milado Centrum Rozwoju Personalnego jest od prawie 10 lat jednym z liderów na rynku doradztwa personalnego w Poznaniu. Specjalizujemy się w prowadzeniu rekrutacji, doradztwa personalnego oraz szkoleń dla firm. Współpracujemy z różnej wielkości przedsiębiorstwami z wielu branży na terenie całej Polski. Jako firma rekrutacyjna, prowadzimy dla naszych Klientów cały proces selekcji, rozmów i spotkań z kandydatami. W dużej mierze, nasz sposób pozyskiwania pracowników opieramy na headhuntingu. Docieramy do kandydatów nie poszukujących aktualnie pracy, dzięki czemu zwiększamy możliwość zatrudnienia odpowiedniej osoby. Będąc agencją pracy, zajmujemy się także pośrednictwem pracy. Pracownikom pomagamy znaleźć wymarzone zatrudnienie oraz zdobywać kolejne szczeble kariery zawodowej. Każda osoba poszukująca pracy może również skorzystać z prowadzonego przez nas doradztwa zawodowego. W naszej ofercie znajduje się także propozycja szkoleń dla firm. Proponujemy szkolenia handlowe, menedżerskie, interpersonalne oraz HR. Nasze szkolenia biznesowe prowadzone są przez doświadczonych trenerów i dopasowane do Państwa potrzeb.

Skontaktuj się z nami!
Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, mają pytania, wątpliwości, uwagi - na wszystkie Państwa pytania chętnie odpowiemy. Napisz do nas lub zadzwoń. Kontakt z nami jest możliwy pod adresem:

Milado
Centrum Rozwoju Personalnego

ul. Gołębia 5/22 (wejście od ul. Szkolnej 5)
61-834 Poznań
tel./fax: 61 667-54-43, 61 851-77-26
e-mail: milado@milado.pl
NIP: 782-201-82-77

Milado otrzymało Wielkopolską Nagrodę Jakości!

18.12.2014 r. nasza firma została uhonorowana prestiżową nagrodą Wielkopolskiej Nagrody Jakości (edycja XVI) w kategorii mikro firma. Wręczenie nagród odbyło się w Pałacu Działyńskich na Starym Rynku w Poznaniu.
Jesteśmy zaszczyceni takim wyróżnieniem szczególnie, że w tym roku obchodzimy swoje 10 urodziny. Wśród wyróżnionych osób został również prezydent Poznania z lat 1982-1990 Andrzej Wituski.

Poza naszą firmą nagrodę otrzymała firma Wostol Sp. z o.o. W tym roku po raz pierwszy przyznana została Nagrody Lider Innowacji, otrzymała ją Komunikacja Gminy Tarnowo Podgórne.
Komitet Konkursu przyznał również Wyróżnienie I stopnia, które otrzymały dwie firmy z Poznania: Unitechnika S.A. i Zespół Szkół Budowlanych im. Rogera Sławskiego oraz Wyróżnienie spółce Living Food z Trzciela.
Zapraszamy do obejrzenia filmu z relacji z Gali oraz galerii zdjęć.