Jakich kandydatów szukają poznańscy pracodawcy?

Milado Centrum Rozwoju Personalnego jest od prawie 10 lat jednym z liderów na rynku doradztwa personalnego w Poznaniu. Specjalizujemy się w prowadzeniu rekrutacji, doradztwa personalnego oraz szkoleń dla firm. Współpracujemy z różnej wielkości przedsiębiorstwami z wielu branży na terenie całej Polski. Jako firma rekrutacyjna, prowadzimy dla naszych Klientów cały proces selekcji, rozmów i spotkań z kandydatami. W dużej mierze, nasz sposób pozyskiwania pracowników opieramy na headhuntingu. Docieramy do kandydatów nie poszukujących aktualnie pracy, dzięki czemu zwiększamy możliwość zatrudnienia odpowiedniej osoby. Będąc agencją pracy, zajmujemy się także pośrednictwem pracy. Pracownikom pomagamy znaleźć wymarzone zatrudnienie oraz zdobywać kolejne szczeble kariery zawodowej. Każda osoba poszukująca pracy może również skorzystać z prowadzonego przez nas doradztwa zawodowego. W naszej ofercie znajduje się także propozycja szkoleń dla firm. Proponujemy szkolenia handlowe, menedżerskie, interpersonalne oraz HR. Nasze szkolenia biznesowe prowadzone są przez doświadczonych trenerów i dopasowane do Państwa potrzeb.

Skontaktuj się z nami!
Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, mają pytania, wątpliwości, uwagi - na wszystkie Państwa pytania chętnie odpowiemy. Napisz do nas lub zadzwoń. Kontakt z nami jest możliwy pod adresem:

Milado
Centrum Rozwoju Personalnego

ul. Gołębia 5/22 (wejście od ul. Szkolnej 5)
61-834 Poznań
tel./fax: 61 667-54-43, 61 851-77-26
e-mail: milado@milado.pl
NIP: 782-201-82-77

Jakich kandydatów szukają poznańscy pracodawcy?

Wielkopolska wciąż pozostaje liderem wśród województw o najmniejszym bezrobociu. Jakich pracowników poszukując więc poznańskie firmy?
Branżą, w której zapotrzebowanie na pracowników jest największe pozostaje gastronomia. Poszukiwani są przede wszystkim barmani, kelnerzy oraz kucharze.
O prace nie powinni martwić się także doświadczeni fryzjerzy, na których czekają m.in. pracodawcy otwierający swoje salony w Poznań City Center. Tutaj poszukiwani będą także sprzedawcy do nowo powstałych sklepów. Wiele firm potrzebuje także specjalistów w zawodzie elektryka, od kandydatów wymaga się wykształcenia zawodowego w odpowiednim kierunku, specjalistycznych uprawnień do wykonywania zawodu.
Pomimo kryzysu, łatwiej niż jeszcze klika miesięcy temu o pracę w branży budowlanej. Płytkarze, tynkarze, instalatorzy są potrzebni zarówno w Poznaniu, jak i za granicą.
Poznańskie firmy oraz agencje pracy niezmiennie poszukują specjalistów z branży IT. Na ciekawe oferty liczyć mogą przede wszystkim programiści JAVA, PHP, Administratorzy Baz Danych oraz Testerzy oprogramowania. Szukają ich zarówno międzynarodowe koncerny z siedzibą w Poznaniu, jak również polskie firmy.
Ofert pracy w wymienionych zawodach oraz branżach najlepiej szukać na portalach internetowych, w firmach rekrutacyjnych, bądź bezpośrednio u pracodawców.

Źródło: poznan.gazeta.pl